Masz poczucie, że dużo czasu poświęcasz modlitwie, a nie zostaje ona wysłuchana? Zastanawiasz się jaki jest powód tego, że Bóg robi ci na przekór? Franciszkanie pomogą ci w odpowiedzi na to pytanie!

Dlaczego Bóg nie wysłuchuje naszej modlitwy? [WIDEO]
5.14 (85.71%) 42 ocen.


źródło: Bez Sloganu

Tagi

Bóg modlitwa

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 2

  1. Małgorzata Kazimierska


    To prawda. Ja cały czas czekam. Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej o uzdrowienie, Maryja przyszła do mnie we śnie i powiedziała, że jeszcze nie teraz. Modlę się dalej i czekam. Ufam.

  2. Krystyna Moustafa


    Oczywiście, modlimy się, ” bądź wola Twoja”, a kiedy mówimy tylko te słowa, a nie kończymy je ” jako w niebie, tak i na ziemi” to wygrywamy te słowa z kontekstu! Tu usimy zrozumieć, co jest wolą Bożą w niebie! Taka sama jest wola Bożą na ziemi! Pan Bóg chce aby na ziemi było tak jak w niebie! To jego pierwsze u nie odwracalne założenie! Ludzie przez swój grzech to zniszczyli! Mi wydaje się, że nie dzieję się to o co się modlimy dlatego, że brak nam jest wiary chociażby takiej jak ziarenko gorczycy! Prosimy o coś Pana Boga i od razu poddajemy to w wątpliwość, czy Pan Bóg nas wysłucha! Czy to, wrócę do woli Bożej, jest Jego wolą! Brak dziecięcej ufności! Gdy rodzic obiecuję dziecka, że mu kupi coš, to dziecko bezgranicznie wierzy i cieszy się z tego jakby to już miał! Nie poddaje tego pod wątpliwość!