Jak swoje życie ma zbudować prawdziwy katolik? Jakiej religijności nienawidzi Bóg? Jak mężczyzna ma budować męską, silną wiarę? Na to odpowiada Witek Wilk, ewangelizator. Kiedy on mówi – tysiące idą za Jezusem!

Katolik to ktoś kto ma moc a nie popierdółka [WIDEO]
6 (100%) 1 ocen.


źródło: youtube.com

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 4


 1. Witku – parcie na viral jest z Tobą! Otwarcie parafrazą z komunikatu w wyborach prezydenckich Mariana Kowalskiego, wykluczenie z grona katolików osób nieudolnych, mało zaradnych, wprost wbrew słowom Jezusa – odsyłam do definicji https://sjp.pl/popierd%C3%B3%C5%82ka
  Dalej brak konkretów, tak bardzo ważnych kiedy wiele osób wręcz odwrotnie interpretuje wolę Boską z Pisma Świętego.
  ~Czytaj pismo a potem rób co uważasz za słuszne, a na końcu na pewno czeka Cię nagroda.
  Czy ten intensywnie zainspirowany lewicowym coachingiem osobistym komunikat dałoby się wzbogacić o konkretne uwagi, jak słuchacze powinni zmodyfikować swoje postępowanie?


  • Konkret jest jeden i naczelny – czytaj Slowo Boze i żyj nim, a zaczniesz sie zmienic Ty i Twoja rzeczywistość. Wystarczy, ze zaprosisz Jezusa do swojego zycia i zobaczysz, ze wlasnie katolik to nie popierdółka.


   • W sensie, że jak tego nie widzę w ten sposób, to nie zaprosiłem? W sensie, że zacznę rezerwować brzydkie zwroty dla ludzi z poza mojej grupy wyznaniowej, nie przejmując się ich znaczeniem, nawet w kontekście Pisma Świętego? Sam ten zwrot jest zaprzeczeniem życia Pismem Świętym. To nie może przyjmować formy ‚połóż sobie Jego imię na usta i róbta co chceta’. To najgorszy rodzaj herezji.
    Na codzień staram się unikać definitywnych stwierdzeń, ale to akurat jest, w kontekście życia Słowem Bożym sytuacja jasna i drastyczna jednocześnie. Nie podcierajmy sobie ust Zbawicielem.


    • Co znaczy zyc Słowem Bożym? Kradles – nie kradnij, zdradzałem – nie zdradzam itd.
     Nie ma tu mowy o robieniu czego sie chce, bo jak to sie ma do zycia Słowem Bożym?:)
     Stary Testament bardzo dobitnie pokazuje, co sie dzieje, gdy czlowiek żyje jak chce i nie słucha Slowa Boga.
     Nie wiem, czy zaprosiłeś, nie mnie to oceniać. Moge sie wypowiedzieć na swoj temat – ja gdy zaprosiłem, to Bóg uzdrowil mnie z nałogu, z ktorym walczylem prawie 15 lat i totalnie przemienił moje zycie wypełniając je pokojem i uczuciem prawdziwego szczescia 🙂 I nie zamieniłbym tego doswiadczenia na nic innego.