Była skandalistką znaną z ekscesów w „Big Brotherze”. Później zniknęła na 5 lat. I powróciła z pięknym świadectwem nawrócenia. Jezus uwolnił ją od wszystkich demonów!

Maja Frykowska: byłam atakowana przez demony [WIDEO]
5.44 (90.69%) 34 ocen.


źródło: youtube.com

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 3

 1. LiliaUBoga


  Niesamowity wywiad pełen pokoju i człowieczeństwa, przywracający wiarę w ludzi. Okazuje się, że można rozmawiać o bardzo głębokich ranach zadanych sobie i tych zadanych nam przez innych.
  Szczególnie brawa dla prowadzącego, który stworzył atmosferę szacunku i zrozumienia, bo łatwo jest błyszczeć na czyjejś krzywdzie, czego Pan nie robi. Bardzo empatyczny wywiad. Choć przywołuje Pan ostre cytaty w odwołaniu do bolesnej przeszłości Pani Frykowskiej, to właśnie ten dzień jest dniem zwycięstwa na, który wiele osób czekało. To jest dzień gdzie człowiek jest podniesiony z poniżenia. Świadectwo Pani Frykowskiej jest autentyczne a siła jaka bije z niego to siła prawdy. Tak wstają zdeptani ludzie, poniżeni by zostali wyniesieni w prawdzie i mocy miłości Bożej.
  Z całego serca raduje mnie to zwycięstwo w życiu Pani Frykowskiej i jednocześnie przypomina, że nieustannie mamy się nawracać i upadki są po to by wstać silniejszym, lepszym, prawdziwym, dobrym, autentycznym. Nie ma takiego bagna z którego Bóg nas nie wyciągnie. Mowię też o swoim życiu. Rownież zostało przemienione przez Jezusa. Jego chwała odbija się w nas. Każdy ma swoje upadki i swoją arenę. Na trybunach często zasiadają szydercy, którzy zostaną zawstydzeni. Są też lidzie miłosierni wzywający pomocy Bożej dla upadającego. O czym czasem nie wiemy. Najważniejsze, że Bóg chce tego użyć by dać siłę innym którzy patrzyli na nasz upadek po to by zobaczyli nasze zwycięstwo. Tak się objawia Wielkie Miłosierdzie Boże.
  Jeśli nam się udało to i każdemu może.
  +


 2. Chwala Panu,<<,,Przyjdzcie do Mnie wszyscy,ktorzy utrudzeni i obciazeni jestescie,a Ja was pokrzepie.;; E. sw. Mateusza.11.28. Pan czyni cuda.,nawrocenie tej dziewczyny jest miloscia Jezusa do nas,.

 3. Bog Honor Ojczyzna


  pierdolenie o szopenie!!!