Święta Rita jest patronką spraw trudnych. Pewnie nie brakuje nam w życiu sytuacji, z którymi sobie nie radzimy. Wtedy najlepiej zwrócić się do niej! 

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę… (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

 

Zobacz także: 8 westchnień do św. Rity

Modlitwa do św. Rity, gdy wszystko zawodzi
4.69 (78.19%) 496 ocen.


źródło: Redakcja

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 122

 1. Anna Andrzejewska


  Amen


  • Sw. Rita ma ogromna moc, rowniez modlilam sie do Niej kazdego dnia zeby zajsc w ciaze i udalo sie. Oboje z mezem jestesmy bardzo szczesliwi, teraz czekamy na rozwiazanie i na sam koniec dopadlo mnie mocne przeziebienie I modle sie do sw. Rity o wyleczenie bez antybiotyku, wierze w Jej sile i moc. Dla wszystkich watpiacych wiara i modlitwa czynia cuda!


  • Święta Rito proszę o wstawiennictwo w rozwiązaniu problemów moich i mojej córki .


  • Proszę Cię Święta Rito aby ostatnie 3 tygodnie mojej ciąży były szczęśliwe i pełne miłości i spokoju. Również proszę Cię aby ojciec mojego dziecka wrócił do nas i kochał nas w każdej chwili a także by był przy mnie gdy nowe życie będzie przychodziło na świat. Wierzę w Twoją łaskę i całą moją ufność i nadzieję pokladam w Tobie i całemu Królestwu Niebieskiemu. AMEN.


  • Święta Rito ,proszę Cię z całego serca mojego ,uratuj moja Rodzinę,otwórz mojej mamie oczy na prawdę ,miej w opiece ich ,oraz moje siostry ,braci i męża mojego .Proszę wysłuchaj mnie tak potrzebuje Twojej pomocy.


  • Święta Rito proszę Cię z całego serca pomóż mojej mamie aby uwierzyła nam swoim dzieciom aby oczy na prawdę się jej otworzyły, proszę Cię o cud dla mojej Rodziny.Prosze pomóż nam


  • Święta Rito , liczę na Ciebie że ,przyjdziesz nam z pomocą ,
   i odwrócisz cała sytuację mojej Rodziny. . Tak bardzo proszę Cię o łaskę dla mojej mamy, proszę pomóż jej , dostrzec prawdę.. ..nie zostawiaj nas w potrzebie.Corki i synowie z mężem Katarzyny


  • Święta Rito miej w opiece moja Rodzinę ,moje rodzeństwo, rodziców oraz mojego męża.
   Proszę wszystkich czytających również o modlitwę w mojej potrzebie a ja pomodlę się za Was.Amen


  • Święta Rito .
   Proszę Cię całym sercem niech zagości ,w mojej Rodzinie ,miłość ,zgoda,radość i wybaczenie.

   Proszę daj mi siłę oraz mojej Rodzinie.


  • Święta Rito . Proszę przyjdź mojej mamie z pomocą ,zdejmij z niej urok tamtego człowieka, który ją oszukuje…proszę otwórz jej oczy na prawdę.Pomoz mojej Rodzinie.

   Amen


  • Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo dla mojej Rodziny.Prosze upros u Boga tę łaskę,ktòrą tak potrzebujemy.

   Proszę uwolnij moją mamę z uroku tamtego człowieka.

   Amen.


  • Święta Rito.
   Proszę Cię o opiekę nad moją rodzina o zgodę i miłość w mojej rodzinie
   Proszę uratuj moja Rodzinę
   Zdejmij urok tamtego człowieka z mojej mamy.
   Amen.


 2. Święta Rita jest niesamowita – prosiłam o pomoc w, wydawałoby się, beznadziejnej sprawie dotyczącej pracy. Powiem jedno – zadziałało:) Trzeba uwierzyć, że pomoc nadejdzie i bardzo żarliwie się modlić i podziękować za wstawiennictwo!


  • Też teraz jestem w trudnej sprawie dotyczacej pracy i tylko św.Rita moze mi pomóc aierze w jej oredownictwo i że rychło dprawa sie wyjasni błagam sw.Rito nie zostawiaj mnie w potrzebie.


 3. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo aby mój synek był zdrowym i szczęśliwym chłopcem. Amen


 4. Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej bratanicy, aby kolejne badania nie wykazały żadnej groźnej choroby. Proszę Cię też o łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny.


 5. Święta Rito…proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych i niech zagości spokoj i miłość w rodzinie mojej.Amen


 6. św Rito proszę o pomoc w ułożeniu wszystkich kwestii u Karolin. Amen


 7. Św Rito… Proszę Cię o łaske miłości i uratowania naszego 4ro letniego związku dla mnie i Kuby.
  Proszę 🙏…


  • Modlę się w tej samej intencji dla siebie 🙁 trzymaj się, Kochana!


  • Święta Rito, błagam o wybaczenie i miłość Ukochanej Osoby. O uratowanie naszego związku…Ty wiesz, że On jest dla mnie wszystkim.


   • Modlę się o to samo. Proszę św Rito, o odrodzenie relacji między nami. Proszę !


   • Też modlę się o to samo, żeby uratować związek, żeby w naszym życiu zagościła na stałe miłość i radość, a żeby nasze nienaruszone dziecko miało przy sobie obojga kochających się rodziców. Przecież miłość nigdy nie ustaje.


    • Święta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie uratowania mojego małżeństwa i odrodzenia miłości mojego męża Łukasza do mnie.


  • Ja w tej samej sprawie się modlę o uratowanie związku. Proszę o pomoc. Danusia, udało się ?


 8. Święta rito prosze o uzdrowienie Karoliny z chorob ma plamy niebieskie na nogach i wymiotuj


 9. Św. RITO wstaw się za nami u Jezusa,abym zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko.


 10. Sw.Rito dziekuje za wstawienictwo u Pana Boga dla mojego meza.


 11. Święta Rito dziękuję za wstawiennictwo i uproszenie wszelkich łask. Proszę o dalsze wstawiennictwo i opiekę Bożą.


 12. Św.Rito otocz swą opieką mnie,mego męża,mojego brata-dopomóż mi w zajście w ciążą !!!!!


 13. proszę cię Sw Rito o zdanie matury przez moją córke


 14. Święta Rito proszę o łaskę w zdobyciu stabilizacji , oraz o pokuj i miłość w naszej rodzinie.


 15. Święta Rito proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie o uproszenie łaski – stabilizacji w życiu, własne mieszkanie, partnera życiowego, szczęśliwą rodzinę i dar szczęśliwego macierzyństwa. Błagam wspieraj mnie i dodawaj otuchy i cierpliwości w nadejściu pozytywnych zmian. Brakuje mi radości, szczerego uśmiechu, dobrych ludzi. Błagam, aby moje życie zmieniło się na lepsze. Amen.


 16. Swieta Rito prosze Cie o uzdrowienie z moich dolegliwosile.Aby w naszej rodzinie panowala milosc i spokoj.Prosze Cie o zdrowie dla calej mojej rodziny,a w szczegolnosci moich dzieci.O madrosc i sile


 17. ŚW.Rito proszę cię o uratowanie związku Bartka i Oli. Zmień Bartka postępowanie.
  Błagam 🙏. Zlituj się.


 18. Swieta Rito, pomoz mojej ukochanej babci wyzdrowiec , prosze Cie zeby przezyla po udarze mozgu, blagam.Cie o pomoc


 19. Swieta Rito, blagam Cie z calego serca i duszy o zmiane pracy, o milosc i wybaczenie osoby ktora kocham, aby udalo sie byc ze soba i miec dziecko w najblizszej przyszlosci.


 20. Święta Rito…błagam Cię,żeby mój synek Jaś byl zdrowym i szczęśliwym chłopcem,żeby minęły wszystkie jego dolegliwości. Spraw by nie byl na nic chory. To moja olbrzymia prośb,wierzę w Ciebie


 21. Św Rito,kieruję do Ciebie błagalnie o ulgę w cierpieniu mojej żony, by odsunęły się od niej choroby ,które nie pozwalają jej funkcjonować.Proszę weź do serca moją prośbę i skieruj ją do Pana Boga,gdyż ja nie jestem godzien prosić o to.Ufam iż nie pozostawisz nas samych w tych trudnych chwilach.


 22. Sw.Rito proszę o zdrowie dla mojej rodziny o wyjście z choroby i żeby moje dziecko nie zeszło na złą drogę z całego serca proszę SW. RITO o wstawiennictwo


 23. Kochana Św. Rito miej w opiece moją córkę i jej dziecko. Błagam Cię zanieść naszą prośbę do Pana Boga o dobre wyniki potwierdzające że dziecko jest zdrowe i aby łaskawy Pan Bóg zdjął z mojej córki ten ciężar stresu. Bądż Św Rito jej orędowniczką


 24. ŚWIĘTA KOCHANA RITO PROSZĘ BŁAGAM URATUJ NASZEGO SZYMONA ŻEBY SIĘ OBUDZIŁ I ZAWOŁAŁ MAMO TATO JESTEM GŁODNY PROSZĘ WYSŁUCHAJ WSZYSTKICH MODLITW.


 25. Święta Rito proszę Ciebie o zdrowie dla moich Rodziców a w szczególności za mojego Tatę który przebywa w szpitalu po przebytym Zawale Serca.


 26. Św.Rito błagam Cię o wstawienictwo w imieniu mojej córki Magdaleny ,zanieś moją prośbę do Pana Boga


 27. święta Rito proszę Cię wysłuchaj mojej prośby ,Ty wiesz o co proszę,błagam Cię wstaw się u Boga w mojej sprawie.


 28. Swieta Rito błagam proszę aby mój mąż nie zostawia mnie i naszego syna.Błagam uproszczenia cuda abyśmy byli razem i zamieszkali .Święta Rito w tobie moja ostatnia nadzieja.Uczyń cud i wysłuchaj mych próśb. Zrozpaczona


 29. O Święta Rito otocz mnie opieką, w Tobie moja nadzieja. Uczyń cud i wysłuchaj mych próśb o uzdrowienie. Ty wiesz o co proszę, wstaw się za mną do Boga. Bądź Święta Rito moja orędowniczką.


 30. Święta Rito proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo u Ojca Naszego w rozwiązaniu naszych kłopotów finansowych proszę mniej nas w swojej opiece.LESZEK


 31. Święta Rito proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo u Ojca Naszego w szczęśliwym rozwiązaniu wszystkich spraw związanych ze śmiercią mojego męża . Proszę mniej mnie i moje dzieci w swojej opiece


 32. Św Rito proszę o łaskę by udało mi się znaleźć prace. Amen


 33. Święta Rito bądż orędowniczką mojego syna , dopomóż mu rozwiązać wszystkie problemy z lękami ,
  i dopomóż powrócić do zdrowia


 34. Św.Rito dziękuję ci za wszystko modle sie czesto do ciebie i jest mi lżej dzis tez cie prosze o milosc i wiernosc mojego męża amen.


 35. Św.Rito proszę o zdrowie dla mojego męża,dzieci i wnuków oraz dla mnie . Proszę również o to , aby Paweł zdał maturę i dostał się na studia.Wierzę w Ciebie i Twoje wsparcie.


 36. Św. Rito wstaw się za mojego męża ,który szuka pracy. Aby znalazł taką aby był z niej zadowolony. A ja z córką do niego dojechała. I żebyśmy byli razem. Jako rodzina.


 37. Św. Rito patronko w sprawach niemożliwych proszę ratuj moją chrześniaczkę od cierpienia. Pomóż zdiagnozować jej dolegliwość i uleczyć ją. Udziel nam tej łaski i wspomożenia. Dziękuję za wsparcie,które otrzymywałam od Ciebie zawsze


 38. Św. Rito wybaw mnie od konsekwencji pomyłki, która mi się zdarzyła w pracy. Spraw żeby nowo wybrany sprawdził się i poradził sobie z nowymi zadaniami. Proszę ratuj.


 39. Święta Rito proszę Cię o opiekę nad moją córką i jej uzdrowienie. Proszę Cię, aby spokojnie zdała maturę i już nigdy nie utraciła słuchu.


 40. św. Rito proszę o zdrowie dla moje córki i wnuczka, Proszę o radość w moim życiu. proszę zabierz tą samotność z mojego życia, proszę…


 41. Święta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie mego małżeństwa ,o
  Wiarę dla męża o wiarę w Nas , o to żebyśmy pokonali to wszytko razem wspólnie !blagam wstaw się za mnie


 42. Sw Rito orędowniczko spraw beznadziejnych proszę wstaw się u Boga za mną. Mam kłopoty finansowe chce zawrzeć ugodę z wierzycielem aby komornik nie zabrał nam domu/ mam sześcioro dzieci mąż przestał naduzywac alkoholu ale skutki. tego sa straszne\.dlatego blagam cie o pomoc i wstawiennictwo u BOGA. TYLKO BÓG MA TAKA POTĘGĘ.W NIM MOJA
  UFNOŚĆ NADZIEJA i WIARA.


 43. Św. Rito, błagam Cię o uratowanie mojego związku z Pawłem. Przeżyliśmy ze sobą wiele lat, a teraz on odszedł ode mnie z dnia na dzień. Św. Rito, proszę, spraw, abyśmy się zeszli, abyśmy ponownie byli razem, aby nasza miłość przezwyciężyła wszelkie trudności. Święta Rito, módl się błagam za nas i o nas! Potrzebujemy Twojego wsparcia i Twojej pomocy. Spraw, żeby Paweł odezwał się do mnie!


 44. Święta Rito bardzo proszę o pomoc dla mojej córki Ani w egzaminach maturalnych. Dziękuję Ci również za wszystkie otrzymane łaski.


 45. Św Rito pomóż nam abyśmy wyszli na prostą


 46. Proszę cię św Rito o zgodę w naszej rodzinie, o to by wrócił mój kochający mąż, bo co teraz się z nim dzieje naprawdę nie wiem. Ja staram się o wszystko, on wszystko psuje. Nie zależy mu na dobrych relacjach z wszystkimi dookoła, proszę niech cały gniew z niego zejdzie, niech zobaczy jak się staram o wszystko, jak chce żeby w naszym domu panowała miłość, szacunek, zgoda. Po wczorajszym dniu brakuje już mi sił
  Proszę św Rito daj mi dużo siły bo teraz mi jej brakuje. Niech wszystkie probleny które nie dają mi spać spokojnie w nocy rozwiążą się tylko Ty Boze możesz za wstawiennictwem św Rity rozwiązać tę problemy.


 47. Proszę cię św Rito o to żeby mój mąż się do mnie odezwał telefon lub sms, żeby przeprosił, żeby zrozumiał jak się staram o wszystko i jak bardzo go kocham. Proszę św Rito o pomoc w wyjściu z kłopotów finansowych, oraz proszę daj mi siłę bo bardzo mi jej brakuje. Nie mam powodu do działania, życia nic mi nie wychodzi chociaż bardzo się staram o wszystko. Już nie raz wysłuchałas moich prozb, wszystkie zostały rozwiązane, proszę o pomoc w tych problemach.


 48. Św. Rito proszę Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża bo jak narazie wszystko w życiu zawodzi, o spokój w naszym małżeństwie i rozwiązanie sporów rodzinnych oraz o twoja pomoc i opiekę w naszym życiu.


 49. Święta Rito najdroższa proszę i błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o łaskę w sprawie mojej wnusi.
  Pragnę tego dla niej bardzo i dziękuję Ci Święta Rito za wysłuchanie mojej prośby.
  Z Panem Bogiem modlitwa jest siłą. Amen


 50. Św. Rity bardzo proszę Cię łaskę zdrowia dla mojej córki Oliwii, a zwłaszcza o zdrowy kręgosłup, aby nie rozwinęła się skolioza.


 51. Święta Rito, błagam pomóż mi w moim cierpieniu, niech mój ukochany zrozumie wreszcie co w życiu ważne, niech doceni to kogo ma obok siebie, spraw byśmy do siebie wrócili i byli w szczęśliwym związku, daj mi siły błagam. Amen


 52. Błagam Cię św. Rito aby rozwiązały się moje i męża problemy finansowe i z pracą, abyśmy mieli za co żyć i nie stracili domu oraz żebysmy mogli naszemu synowi zapewnić opiekę, proszę pomóż nam… Amen.


 53. Proszę CIĘ ŚW RITO O UZDROWIENIE WITOLDA KTÓRY JEST W ŚPIĄCZCE OD 8 M-CY I ZA JEGO RODZINĘ, DZIĘKUJĘ CI ZA WYSŁUCHANIE MOICH WCZESNIEJSZYCH PROŚB


 54. Św. Rito błagam Cie pomóż w moim cierpieniu. Z całego serca Cię proszę uratuj moje małżeństwo spraw aby mój mąż mi wybaczył i ponownie zaufał żeby dał nam ostatnią szansę oraz spraw żeby mój mąż na nowo mnie pokochał spraw byśmy do siebie wrocili i żeby nam się dzidziuś urodził a w naszym domu panowala miłość szacunek i zgoda. Błagam Cię Św. Rito nie dopuść do rozwodu! Proszę Cię pomóż nam potrzebujemy twojego wsparcia i pomocy! Amen


 55. Św. Rito, proszę o powrót Marcina i nasze szczęśliwe małżeństwo. Amen!


 56. Święta Rito bardzo dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i pracę dla mojego męża.


 57. Błagam Cię Sw Roto. O uratowanie naszego związku. Aby nasz synek dorastał w pełnej rodzinie. Błagam


 58. Św Rito, błagam, już siły nie mam. Błagam o odnowienie relacji z byłym narzeczonym. Proszę, jesteś moja ostatnia nadzieją. Ty wiesz, jak cierpię i jest mi ciężko. PROSZĘ CIĘ POMÓŻ MI.

 59. Zrozpaczona


  Święta Rito błagam o przemianę i pracę dla męża oraz o rozwiazanie naszych problemow materialnych. Wstawiaj sie za nami święta Rito.

 60. Zrozpaczona


  Święta Rito pproszę wstawiaj sie za nami o pomoc w rozwiązaniu naszych problemów finansowych.Módl się za nami Święta Rito!


 61. Św Rito proszę dopomóż mi.


 62. Proszę Cię Św Rito wysłuchaj mnie i dopomóż mi.


 63. Św Rito już raz mi pomogłaś proszę Cię z całego serca pomóż mi jeszcze raz.


 64. Św Rito błagam Cię o uratowanie naszego małżeństwa Amen


 65. Święta Rito proszę Cię i błagam Cię o wysłuchanie Mej Prośby i wstawiennictwo do Pana Boga o uzdrowienie Mojej Najukochańszej Zony Danusi – Rak głowy trzustki. W tobie Święta Rito i Panu Bogu Moja nadzieja na wysłuchanie Mej Prośby i wstawienie się za Mną do Pana Boga o uzdrowienie Mojej Najukochańszej Zony Danusi. Bądź Święta Rito Moją orędowniczką.
  Proszę Cię Święta Rito pomoc i dziękuję za wysłuchanie Mojej prośby.


 66. Święta Rito, patronko w sprawach beznadziejnych, błagam wstaw się za mną u Boga, błagam uratuj moje małżeństwo. Uproś u Boga łaskę wiary dla mojego męża, wlej do jego serca miłość do mnie. Błagam Cię świat Rito pomóż mi.


 67. Sw. Rito proszę módl się za mnie i mojego męża mamy poważne problemy finansowe w firmie przez co odbija się to na naszym życiu. Pragniemy z mężem dziecka staramy się ale wszystko zawodzi i już nie wytrzymujemy tego napięcia. Nasze życie układa się pod górkę i jest to dla nas bardzo stresujące. Proszę Cie Sw. Rito o twoje wstawiennictwo u Pana Boga Naszego aby w naszym życiu pojawiło się światło.


 68. Najświetsza Rito proszę Cię o modlitwę i pomoc by wyjść z problemów finansowych.


 69. Święta Rito błagam o to żebym znalazła pracę i pogodziła się ze swoim narzeczonym który mnie zostawił


 70. Św. Rito błagam cię pomóż mi, tylko w tobie nadzieja! Spraw by moja miłość życia do mnie wróciła żeby Przemek zrozumiał swój błąd i wrócił z miłością! Będę czekać i modlić! Wierzę, że mnie nie zawiedziesz! Ufam Ci ze mi pomożesz przejść przez to wszystko i zwyciężyć! Zrobię co tylko zechcesz, będę slawic twoje wstawiennictwo! Tylko mi pomóż błagam!


 71. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Boga Najwyższego. Proszę o zdrowie, które tracę z dnia na dzień. Ufam, że zwracając się do Ciebię sprawi się cud i odzyskam dawną sprawność i zdrowie. Obiecuję poprawę w swoim życiu i dożywotnią wdzięczność. Tylko Ty mi pozostałaś…

 72. Grazynaada


  Prosze Cie Sw.Rito oby sprawa w sadzie miala pozytuwne zakonczenie alle dziekuje tez bardzo ze nie krwawie


 73. Święto Rito błagam o wstawiennictwo w sprawie mojej córki żeby w znalazła w życiu miłość i kogoś bliskiego. Żeby nie była sama i założyła rodzinę. Błagam o pomoc. Zrozpaczona matka.


 74. Święta Rito proszę daj mi możliwość zobaczyć Dawida.Pomóż nam się również połączyć i byc razem wkoncu.Nie zostawiaj mnie w smutku i cierpieniu z tęsknoty.Błagam zlituj się.Amen.


 75. Św Rito Ty wiesz że każdy dzień to jedna walka o spokój. Błagam cie wstaw się za moimi próbami. Jesteś moją ostatnią nadzieja. Daj mi siłę


 76. Proszę cię moja patronko o wstawiennictwo w sprawach mojej córki ,o miłość dla niej piękna jedyna wyjątkowa ,o zdanie egzaminów na studiach ,o zdrowie ,o opiekę …i dla nas jako rodziców


 77. Sw. Rito prosze cie o zdrowie, pamiec zebym mogla znalezc prace, i o dobrego meza


 78. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy i dziękuję za otrzymane łaski


 79. Kochana Swieta Rito blagam pomoz mi w mojej pracy. Blagam pomoz abym zdolala splacic wszystkie dlugi i mogla godnie zyc . Pomoz mi blagam w moich problemach finansowych . Amen


 80. Święta Rito proszę pomóż mi z moją relacją z koleżanką, bo czuję, że oddala się ode mnie. Pokochałem ją, ale ona mi napisała, że poznała już kogoś innego. Jeśli taka jest wola Boża byśmy nie byli razem to niech będzie szczęśliwa. Mimo wszystko proszę by pozostał w jej życiu jako ktoś ważny i ona dla mnie także.


 81. Święta Rito wstaw się do Pana naszego o opamiętanie mojego męża i spokój w małżeństwie


 82. ŚW.RITO PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO ZA MĘŻEM ABY SIĘ OPAMIĘTAŁ I WRÓCIŁ DO RODZINY, KTÓRA GO TAK BARDZO POTRZEBUJE.BŁAGAM CIĘ O TO Z CAŁEGO SERCA.


 83. Święta Rito błagam wysłuchaj mojej prośby i pomóż mam w tej trudnej sytacji finansowej w jakiej się znajdujemy.Proszę bądź moja Oredowniczka u Pana Boga Naszego i niech obdarzy nas łaską o którą tak bardzo prosimy. Amen


 84. KOCHANA ŚW. RITO, DZIĘKUJĘ BARDZO ZA DOTYCHCZASOWE WSTAWIENNICTWO U NASZEGO OJCA MIŁOSIERNEGO. CHWAŁA CI BOŻE ZA KAŻDY DZIEŃ, KTÓRY JEST DLA MNIE CUDEM. DROGA ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ PONOWNIE O POMOC W MOJEJ SPRAWIE EMERYTALNEJ ORAZ W ODZYSKANIU ZDROWIA DLA MOICH CIERPIĄCYCH RODZICÓW I JEŚLI NIE BĘDZIE TO ZBYT WIELE TO JESZCZE O NAWRÓCENIA W RODZINIE. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA WSZYSTKO.


 85. Św. Rito, proszę Cię o pomoc w znalezieniu sumiennej i uczciwej osoby do pracy. Dziękuje św. Rito za otrzymane dotychczas łaski


 86. Św. Rito proszę Cię uproś u Boga łaskę głębokiego i trwałego nawrócenia dla mojego męża, uratowanie naszego małżeństwa, powrót mojego męża do mnie i do naszych dzieci, wzajemną miłość między mną a moim mężem oraz wyprowadzenie mnie z trudnej sytuacji finansowej, ze wszystkich długów i znalezienie dobrej pracy dla mnie. Dla Boga wszystko jest możliwe, WIERZĘ I UFAM JEZUSOWI. Św Rito proszę wstaw sie za moimi powyższymi intencjami i wielkim pragnieniem mojego serca o posiadaniu pełnej, szczęśliwej rodziny.


 87. Św. Rito prosze o wstawiennictwo u Boga o to abym juz zawsze podejmowała dobre decyzje w pracy . Bóg zapłać


 88. Św.Rito dziękuję Ci najpiekniej jak potrafie za okazane Łaski. Za wstawiennictwo we wszystkich moich trudnych sprawach.
  Jesteś moja Patronką i zawsze czuję Twoje wsparcie.


 89. Św.Rito proszę Cię o zdrowe serduszko dla córki Gosi i potrzebne łaski dla całej mojej rodziny o siłę.


 90. Święta Rita naprawdę pomaga , co dzień dziękuję jej za zdrowie i życie moich dzieci. Dziękuję !


 91. Święta Rito, błagam Cię o uratowanie mojego związku z Pauliną i tego co do tej poru udało nam się zbudować. Modlę się do Ciebie już tyle dni, a siły już opadają, bo nie ma żadnego znaku poprawy 🙁 Proszę Cię o więcej wiary i siły oraz uzdrowienie mojej relacji z ukochaną. Wierzę, że dla Ciebie ta sprawa jest możliwa, a dla mnie tak bardzo ważna. Proszę tutaj komentujących również o modlitwę i wstawiennictwo do Świętej Rity w mojej sprawie – błagam.


 92. Święta Rito prosze Cię o wybłaganie mi łask o sakrament małżeństwa dla mnie i Zbigniewa


 93. Święta Rito, dziękuję za łaskę jaką otrzymałam w problemach w pracy, pomóż mi i tym razem…niech sąd przychyli się do mojego wniosku – zaległe alimenty- to dla mojego dziecka nie dla mnie, proszę o wybłaganie mi łask. Amen


 94. Święta Rito prosze Cię wysłuchaj mojej prośby zebym sie pogodzila z kolezanka i zeby jezdzila z nia do pracy


 95. Święta Rito, spraw proszę Cię, aby Ania i Tomek już nikogo więcej nie skrzywdzili


 96. Swita Rito, spotkalismy sie na Grand Canarii. Nie wiedzialem czyja jestes patronka az do dzisiaj gdy znowu Ciebie potrzebuje. tylko Bog mogl miec taka moc by mnie ateiste skierowac do Ciebie i tak jak obiecywalem tak zrobie. Potrzebuje Twojego wsparcia. Kocham Cie.


 97. ŚW RITO BŁGAM CIĘ WYPROŚ MI U PANA BOGA NASZEGO LASKĘ TRWANIA W TRZEŻWOŚCI SPRAW BY CHOROBA NAK TÓRĄ CIERPIĘ NIEZAWŁADNELA MOJĄ DUSZĄ I CIAŁEM ORAZ BY MOJA KOCHANA ŻONA NIE ODESZŁA ODEMNIE WSPIERALA MNIE W WALCE Z CHOROBĄ W MIŁOŚĆI JEDNOŚĆI I BRATERSTWIE


 98. ŚW RITO BŁGAM CIĘ WYPROŚ MI U PANA BOGA NASZEGO LASKĘ TRWANIA W TRZEŻWOŚCI SPRAW BY CHOROBA NAK TÓRĄ CIERPIĘ NIEZAWŁADNELA MOJĄ DUSZĄ I CIAŁEM ORAZ BY MOJA KOCHANA ŻONA NIE ODESZŁA ODEMNIE WSPIERALA MNIE W WALCE Z CHOROBĄ W MIŁOŚĆI JEDNOŚĆI I BRATERSTWIE B LAGAM ROWNIEZ WSZYSTKICH LUDZIBOBREJ WOLI BY WSPARLI MODLITWA MĄ INTENCJE