Jeszcze tego lata Franciszek odwiedzi Polskę! Wygląda na to, że nasz kraj bardzo spodobał się Ojcu Świętemu i po zeszłorocznych Światowych Dniach Młodzieży papież ponownie zawita do Krakowa. 

Jak wynika z informacji, do których udało nam się dotrzeć, w Watykanie już od dawna planowana jest wakacyjna wizyta Franciszka w Polsce. Jeden z kardynałów, który chce zachować anonimowość, przyznaje, że papieżowi bardzo przypadła do gustu atmosfera, z jaką spotkał się podczas spotkania z młodzieżą w ubiegłym roku. Aby przywrócić wspomnienia i bliżej poznać Polskę, Ojciec Święty polecił zorganizować u nas kolejną – tym razem prywatną – wizytę. 

Papież przyleci do Krakowa 25 czerwca i zostanie do końca miesiąca. Odwiedzi również Wadowice, rodzinne miasto Jana Pawła II. Franciszek zapowiedział, że chce spróbować kremówek, o których wielokrotnie słyszał od polskich księży i pielgrzymów. 

Ostatniego dnia wizyty Ojciec Święty odwiedzi również redakcję naszego portalu. To dla nas wielkie wyróżnienie i radość. Będziemy oczywiście prowadzić relację na żywo na profilach w mediach społecznościowych. Już teraz gorąco zachęcamy do oglądania! 

PRIMA APRILIS 🙂

Papież Franciszek odwiedzi Polskę! 
5.08 (84.72%) 12 ocen.


źródło: Redakcja

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

Skomentuj jako pierwszy.