Zapis spotkania o. Wiesława Nazaruka OMI ze wspólnotą Epifania w parafii Chrystusa Króla w Poznaniu, które odbyło się 31 stycznia 2018 r.

„Przeżyłem śmierć, rozmawiałem z Jezusem, widziałem niebo” [ŚWIADECTWO]
5.1 (84.94%) 290 ocen.


źródło: Redakcja

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 19


 1. szczesc Boze księże/dzieki za swiadectwo/ moje rodzinne strony/znam Koden/prosze powiedziec czy ks spokrewniony z Krzysztofem Nazarukiem (chodzilam z nim do szkoly)/serdecznie pozdrawiam


 2. Bóg zapłać za te słowa – szczególnie ten opis przeżyć podczas śmierci. Wzbudziło to świadectwo we mnie taką natychmiastowa tęsknotę za Bogiem i skruszyło moje serce. Odmówiłem natychmiast różaniec który kiedyś odmawiałem codziennie zaś od kilku lat tak sporadycznie. Dużo daje do myślenia to wszystko i jeśli to komuś pomoże to mi to Słowo Księdza bardzo pomogło, zasiało we mnie ogromne ziarno wiary i tęsknoty za Bogiem i teraz ode mnie zależy czy to nie będzie tylko wzniosła chwila ale czy wyda plon obfity. Szczęść Boże.


 3. Witam Wszystkich serdecznie !
  Czy może ktoś mi wytłumaczy jak się mają słowa z Pisma Świętego – ani oko nie widziało ani uch nie słyszało, co Bóg przygotował dla tych, którzy Go miłują – do tego co opowiada tutaj Ksiądz ?
  Pozdrawiam serdecznie !


  • Miałam podobne przeżycie… widzieć to jedno, a doznać tam radości, szczęścia i Bożej Miłości to drugie. Myślę, że przytoczone przez Pana słowa z Pisma Świętego dotyczą głównie tego drugiego, bo tego nie da się wyrazić słowami… to można tylko przeżyć… a po tym tęsknić za Bogiem i tymi, których się tam spotkało.


  • Ci, którzy mieli Łaskę, byli w tzw. „przedsionku”, a mimo to, żadne słowa nie są w stanie dokładnie oddać tego, czego Tam się doświadczyło, bo nie ma ziemskich słów i rzeczy do porównania.
   „Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli „


  • Ks. Nazaruk nie mówił, że widział całe niebo. Nie wiadomo czy zobaczył nawet „przedsionek” nieba. Nie uczestniczył w pełnym życiu wiecznym.
   Poza tym, ten cytat z Biblii, w płytkim tłumaczeniu, można przyjąć, że nie widziało i nie słyszało do chwili wypowiedzenia zdania, a następnego dnia już ktoś mógłby zobaczyć i usłyszeć, ale to jest moje tłumaczenie, dla mnie samego zbyt mętne i głupie. :).


 4. Spotkałam kiedyś w Toronto wspaniałego Kapłana ze Zgromadzenia Ojców Oblatów – Ojca Kazimierza K. Był tak rozmodlony i tak wspaniałe głosił kazania, że z utęsknieniem czekaliśmy na Jego Homilie – które głosił w czasie mszy świętej a także w Wielkim Poście – kazania pasyjne. Wiem, że Ojciec Kazimierz także pochodził z Kodnia. W przeszłości czytałam też dużo na temat historii sprowadzenia cudownego obrazu Matki Bożej Kodeńskiej – wspaniała książka Pani Zofii Kossak-Szczuckiej. Obecnie, kiedy już wróciliśmy do Polski postanowiliśmy wraz z Mężem odwiedzić to Sanktuarium i gniazdo rodowe wspaniałego rodu Sapiechów. Aktualnie jest to bardzo realne i w najbliższym czasie taka pielgrzymka nastąpi.


 5. Bardzo ciekawe !

  Jak ksiadz radz sobie z tesknota ???
  Ksiadz wie o czym mowie bo slyszalem to w glosie ksiedza .

 6. tereskao59


  Pozdrawiam serdecznie .Szczęść Boże.
  Teresa Osypiuk/Nazaruk/


 7. Chwała Panu za wszystko!


 8. Niesamowite swiadectwo Bog Zaplac.


 9. Wspaniały ksiądz i świadectwo niesamowite , nie mogę się już doczekać książki.


 10. jest ksiądz wspaniałym człowiekiem zapraszam do Włocławka jako parafianka Katedry.Nie da sie ksziedza nie lubić i uwielbiam księdza słuchać.


 11. Przeżyłam coś podobnego, śmierć to coś pięknego ! Chwała Panu !


 12. Bardzo ciekawe świadectwo,az mnie ciarki przeszły.Daje dużo do myślenia,po wysłuchaniu moja wiara w Boga stała się silniejsza i jeżeli powstanie ksiązka to z przyjemnością ją przeczytam.Dziękuję i Szczęść Boże.


 13. Piękne świadectwo i opowiadanie z humorem różnych przeżyć,z niecierpliwością czekam na książkę pozdrawiam Ojca,szczęść Boże.


 14. Nie badzmy jak niewierny Tomasz tylko wierzmy w przesłanie ksiedza besposrednio od Pana Jezusa Boga


 15. Bóg zapłać za świadectwo.. Niech Duch Święty prowadzi wszystkich słuchających żeby nie była to tylko krótka chwila uniesienia, ale szczery powrót do Jezusa Chrystusa. Szczęść Boże!


 16. Dziękuję za to świadectwo! Było w nim wszystko czego ostatnio szukałam!! Chwała Panu!!!