Siostry Dominikanki rok temu świętowały w niecodzienny sposób Dzień Pingwina. Podbiły tym serca internautów i zrealizowały szczytny cel. Wczoraj na swoim profilu FaceBookowym siostry Dominikanki poinformowały, że udało im się zebrać pieniądze na dom dla swoich podopiecznych. 

To ten filmik sprawił ten pozytywny odzew:

Dziś ŚWIATOWY DZIEŃ PINGWINA. Przyjmujemy życzenia 🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧 Zamiast kwiatków i bombonierek przyjmujemy cegiełki na www.domchlopakow.pl 🙂

Opublikowany przez Eliza Małgorzata Myk na 24 kwietnia 2017

Dom nie spełnia wymogów opieki nad tak głęboko dotkniętymi chorobami i niepełnosprawnością dziećmi. Część naszych chłopców jest leżąca. Chcąc nadal nieść im pomoc jesteśmy zmuszone do wybudowania nowego domu. Borykamy się z trudną sytuacją finansową. Oprócz wiary, nadziei i miłości nie posiadamy nic. Wiemy tylko, iż bardzo pragniemy służyć nadal tym Dzieciom, i że znajdą się ludzie, którzy pomogą nam w realizacji tego celu. Każdy najmniejszy finansowy dar pomoże nam sprostać tej inicjatywie. Bardzo chcemy, żeby nasi chłopcy mieszkali w bezpiecznych i godnych warunkach, na jakie zasługują – pisały siostry Dominikanki w internecie.

Wczoraj na swoim profilu na Facebooku Dominikanki poinformowały, że udało się zebrać 5 mln złotych, co pozwoli dokończyć budowę nowego „Domu Chłopców”.

Siostry świętowały Dzień Pingwina i zebrały 5 mln zł [WIDEO]
5 (83.33%) 2 ocen.


źródło: Siostry Dominikanki

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

Skomentuj jako pierwszy.