epa06412825 Winner Kamil Stoch of Poland celebrates on the podium during the second stage of the 66th Four Hills Tournament in Garmisch Partenkirchen, Germany, 01 January 2018. EPA/LISI NIESNER Dostawca: PAP/EPA.

Stoch kolejny raz wygrywa! Radość kibiców! [GALERIA]

Kamil Stoch wygrał drugi konkurs 66. Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen.

To pierwsze zwycięstwo Polaka na tym obiekcie. Stoch awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Drugie miejsce w konkursie w poniedziałkowym konkursie zajął Niemiec Richard Freitag, a trzecie Norweg Anders Fannemel.

Stoch jest pierwszym polskim skoczkiem narciarskim, który wygrał dwa pierwsze konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej tej imprezy. / zdjęcia: Lisi Niesner, PAP/EPA