Jacek Pulikowski: szczęście w relacjach damsko-męskich [ZAPROSZENIE]

„Szczęście w relacjach damsko-męskich” to temat konferencji, która 11 października odbędzie się w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest organizacja LifeQuest, która ma za sobą konferencję z ks. Radkiem Rakowskim czy Mirosławem Maciejewskim. 

Na konferencji poruszone zostaną takie zagadnienia jak: budowanie dobrej relacji, przezwyciężanie trudnych momentów we wspólnej relacji czy odpowiedź na pytanie jak odnaleźć szczęście podążając za Bogiem.

Jacek Pulikowski jest od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce. Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks.

Konferencja „Szczęście w relacjach damsko-męskich” odbędzie się 11.10.2017, w Poznaniu w Centrum Konferecyjnym przy ul. Ogrodowej 12, o godzinie 18:00.

Zapisy na konferencję: https://goo.gl/XxnNGw (Zapisy do 7 października – 39,70 zł, po 7.10 – 49,70 zł). Szczegóły na http://lifequest.pl.