mistyczka eucharystia korea

Fot. cathopic/YouTube

Cud Eucharystyczny w Watykanie? Na oczach biskupa Hostia przemieniła się w ustach koreańskiej mistyczki

3 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Julia Kim, koreańska mistyczka pojechała do Rzymu. Tam uczestniczyła w Eucharystii w kaplicy arcybiskupa Bulaitisa. Tam miało miejsce to wydarzenie. Trzeba pamiętać, że ma charakter prywatny. I co niespotykane – wszystko jest zarejestrowane okiem kamery! Poniżej możesz zobaczyć film z tego wydarzenia!

26 lutego 2010 roku Julia Kim, która od jakiegoś czasu miała wizje mistyczne, razem z ojcem Alojzym Changiem oraz kilkoma innymi osobami pojechała do Rzymu. Mieli oni ze sobą hostię, która krwawiła 16 października 2006 roku oraz przesłania Jezusa i Jego Błogosławionej Matki (z 15 i 16 października 2006 roku) dla Ojca Świętego.

Cud Eucharystyczny w Watykanie

Kiedy Julia i jej towarzysze odwiedzili arcybiskupa Bulaitisa 27 lutego 2010 roku. Arcybiskup zapytał Julię, jakie ma plany w tej podróży. Julia odpowiedziała, że będzie posłuszna arcybiskupowi, jeśli powie jej, co ona ma robić w Rzymie. Arcybiskup stwierdził, że dwa dni temu podczas modlitwy dostał natchnienie od Matki Najświętszej, że to Julia coś mu przekaże. Powiedział też, że Matka Boża powiedziała mu, że ostatnio, 24 listopada 1994 roku, to on otrzymał Eucharystię dzięki Julii, a tym razem to on ma dać jej Eucharystię. Zatem postanowił zaprosić wszystkich na niedzielną Mszę świętą do swojej kaplicy.

Hostia na oczach biskupa zamienia się w Ciało i Krew Jezusa

Następnego dnia, o godzinie 10:00, arcybiskup Giovanni Bulaitis i ojciec Alojzy Chang sprawowali Eucharystię, na której obecna była również Julia Kim. Podczas komunii, arcybiskup dał Julii Ciało i Krew Jezusa. Julia modliła się. Nagle przywołała jedną z osób, które towarzyszyły jej w Watykanie i otworzyła usta. Osoba ta natychmiast zawołała arcybiskupa, by podszedł bliżej.

Wtedy arcybiskup zobaczył, że Hostia w ustach Julii zmieniła się w widoczny sposób w ciało i krew. Był zaskoczony. Poprosił cztery siostry zakonne, które także uczestniczyły w tej Mszy świętej, by przyszły i zobaczyły ten cud.

mistyczka eucharystia korea

Fot. Youtube

Świeża krew pojawiała się na Hostii, która od niej pęczniała. W chwilę później krew była widoczna w ustach Julii, także wokół Hostii, jakby z Niej wypływała. Arcybiskup obserwował każdą zmianę nie odrywając oczu ani na chwilę. Arcybiskup poprosił Julię, aby spożyła Hostię. Choć Julia bardzo chciała, aby ją zachowano, zrobiła to z posłuszeństwa arcybiskupowi.

Arcybiskup nalał wody do cyborium i poprosił Julię o jej wypicie. Gdy to zrobiła obejrzał jej jamę ustną, aby sprawdzić, czy nie ma tam jakichś ran. Puryfikaterzem wytarł usta Julii, jednak na jego lnianym płótnie nie było żadnego śladu krwi.

Arcybiskup w ten sposób, bardzo przemyślany chciał ocenić, czy znak, którego był świadkiem miał charakter nadprzyrodzony czy też nie.

Stwierdził, że przez ten cud została ujawniona cała prawda o Eucharystii, która jest Rzeczywistą Obecnością Żyjącego Jezusa z Jego Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem, ukrytymi pod postacią chleba i wina.

Wszystko to zarejestrowano okiem kamery

Nieczęsto zdarza się, żeby takie wydarzenie krok po kroku było zarejestrowane okiem kamery – zobacz to niezwykłe wydarzenie na własne oczy

Opinie na temat tego wydarzenia są podzielone. Niektórzy wypowiadają się bardzo entuzjastycznie, np. grekokatolicki biskup Roman Danylak. W Polsce objawienia Koreanki tłumaczył mariolog, ks. Ukleja.

Inni natomiast wskazują na wiele wątpliwości związanych z tym wydarzeniem. Trzeba pamiętać, że objawienia Julii Kim i to wydarzenie mają charakter prywatny i potrzebują jeszcze oficjalnego potwierdzenia przez Kościół. Można to traktować jako znak dla swojej wiary, ale trzeba brać po uwagę, że istnieją pewne wątpliwości.

 

 

Zobacz także
Wasze komentarze