Fot. facebook.com/saopaulofotografia

Po 60 latach bycia razem zdecydowali się na sesję ślubną. Efekt zdumiewający

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Dona Rosa i Seu Rousso postanowili wziąć ślub w 1957 roku. Ich ceremonia była jednak niezwykle skromna – jedna z ciotek zrobiła ciasto, a babcia Dony uszyła suknię. Po 60 latach para zdecydowała się na niezwykłą sesję ślubną, by uczcić swoją miłość. Efekt jest powalający.

São Paulo Fotografia – a więc jeden z brazylijskich fotografów podjął się zrobienia tej niezwykłej sesji ślubnej. Cała galeria zdjęć dostępna na stronie autora wygląda jak najzwyklejszy reportaż ślubny, tyle, że 60 lat po ślubie Dony i Seu. Jak przyznaje „młoda para” gdy zawierali związek małżeński nie mieli warunków do profesjonalnej sesji ślubnej. Dzisiaj, gdy mają 9 dzieci, 16 wnucząt oraz 4 prawnucząt zdecydowali się na ten krok.

Fot. facebook.com/saopaulofotografia

Dla samej pary jak i ekipy fotograficznej São Paulo było to niesamowite doświadczenie. Jak przyznaje same małżeństwo:

To wydarzenie [ślub – przyp. red.] długo zostanie w naszej pamięci, a za każdym razem, gdy sobie o nim przypominamy, nasze serca głęboko wzdychają!

Cały reportaż „młodej pary” wykonany został w jasnych odcieniach, który dodaje całości wdzięku a jednocześnie dużo nostalgii. Najlepsze jest jednak to, że na każdym zdjęciu widać kochających się ludzi, mimo upływu czasu. To nie profesjonalny fotograf ale miłość tych dwojga nadaje całości pięknego znaczenia. Szczęśliwe małżeństwo to przecież ciągłe ćwiczenie się w swojej miłości i wierności. Dona i Seu wiedzą o tym doskonale.

Fot. facebook.com/saopaulofotografia

Galeria (7 zdjęć)
Zobacz także
Wasze komentarze