W czwartek podczas wizyty Ojca Świętego w Iquique doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Policjantka zabezpieczająca przejazd kolumny spadła z konia. Natychmiastowa reakcja papieża zaskoczyła wszystkich.

Do zdarzenia doszło podczas przejazdu papieskiej kolumny w chilijskim Iquique, niedługo przed wylotem do Peru. Na nagraniach zamieszczonych w mediach społecznościowych widać, jak w pewnym momencie koń zaczyna się denerwować i niemal wpada na papamobile. Funkcjonariuszka spada niemal pod przejeżdżającego obok papieża. Ojciec Święty nie zawahał ani chwili. Nakazał kierowcy zatrzymać pojazd i sam ruszył na pomoc kobiecie.

fot. Twitter

Policjantka spadła z konia. Zobacz reakcję papieża! [WIDEO]
6 (100%) 6 ocen.


Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 6


 1. Nic dziwnego ze kon tak zareagowal zwierzeta podobno wyczuwaja antychrysta mowa oczywiscie o papierzu,zrobil to na pokaz ze niby taki milosierny zeby sobie zjednac ludzi.


  • Paskudny komentarz. Obraźliwy i do usunięcia.

   • Radosław Mika


    Też mi się ten komentarz nie podoba, jest koszmarny… ale w PL o ile mi wiadomo jest wolność słowa i można mówić co się chce, więc dlaczego miało by się komentarze usuwać ?

    • Dariusz Sałek


     Po prostu sie ujawnil kolega i zaprezentowal swoj watpliwy intelekt. Trzeba mu wspolczucia.


    • Dlatego, że znieważanie drugiej osoby na forum publicznym jest zakazane przez polskie prawo. Nie wszyscy muszą Franciszka kochać i jak najbardziej wolno go krytykować, ale na obrażanie innych nie powinno być miejsca.

  • Dariusz Sałek


   Dobrze ze podkresliles ze chodzi o „papierza” bo juz myslalem ze postradales rozum myslac o naszym papiezu Franciszku, bracie.