Akt zawierzenia nazywany modlitwą „Jezu, Ty się tym zajmij”, został podyktowany włoskiemu o. Dolindo Ruotolo w czasie prywatnego objawienia. O modlitwie jest coraz głośniej za sprawą świadectw ludzi, którzy dzięki niej uprosili wiele łask.

Modlitwę „Jezu, Ty się tym zajmij” można odmawiać, jako akt strzelisty, ale warto zapoznać się z treścią całego aktu zawierzenia. Poniżej publikujemy jego treść.

Akt zawierzenia 

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.

Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy.

Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.

A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi.

Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do mnie mówiąc: „Ty się tym zajmij”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie… Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie; Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego.

Jeżeli naprawdę powiecie Mi: „Bądź wola Twoja”, co jest równoznaczne z powiedzeniem: „Ty się tym zajmij”, Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiąże najtrudniejsze sytuacje. Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencją miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.

Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo – gorzej – ufacie tylko interwencji człowieka. A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu. Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi.

Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk.

Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość.

(Z pism Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo)

Niezwykła modlitwa: Jezu, Ty się tym zajmij!
4.84 (80.66%) 356 ocen.


źródło: Redakcja

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 131

 1. Marek Szreder


  Piekny wywiad


 2. Ja też powiem Jezu Ty się tym zajmij. Kocham Cię, ufam.


 3. Jestem w trodnej sytuacji… Utracone dziecko, brak potomstwa, strata pracy, problemy w malzenstwie, zdala od rodziny, tesknota, … Prosze o westchnienie… Jezu Ty sie tym zajmij…


  • Ewo, bardzo mi przykro. Byłam w tej ciemnej dolinie utraty dziecka i strachu, że być może nigdy…


   • Ania wierze ze wszystko sie ulozy, staram sie myslec tylko o chwili obecnej… Jezu Ty sie tym zajmij….


    • …. wiem jak trudno gdy lęki pooblepiają i są tak natrętne i wciskające w ziemię, że zdawać się może, iż nie mają szans przebić się wołania ,, Jezu Ty się tym zajmij ,, … wtedy wołam, tym też, tym też się zajmij … moją niemocą …


   • Jezu spraw aby mój syn Lukasz. zmienił swoje postępowanie.
    Pokochal swojego syna i swoją partnerke . Aby stworzył rodzinę i nigdy się z nią nie rozstawal.
    Jezu ufam Tobie zmien jego postępowanie. Wplyn na jego myslenie i słowa


  • Zycze Tobie z serca rozwiązanie spraw małżeńskich i ukochanego dziecka.Bądź cierpliwa…


   • Dziekuje mam nadzieje ze Jezus nam pomoze i zesle na nas swoje laski… Modle sie rowniez w waszych intencjach… Bogu widomych !


  • Jezu, Ty się tym zajmij…❤️


 4. Jezu ufam tobie moj syn Lukasz zmieni się przestanie przeklinać
  oraz będzie panował nad emocjami.

 5. Proszę Cię Jezu abyś mnie uzdrowil z egoizmu


  Jezu Ty się tym zajmi. Ufam Tobie. bądź Wola Twoja


 6. Jezu opiekuj sie moją rodziną, blogoslaw w mojej nowej pracy i pomóż zdac trudny egzamin…widzisz jak sie staram, ale wiem ze bez Twojej pomocy moje starania to za mało. Blogoslaw w zdrowiu nam wszystkim. Jezu ufam Tobie!!! Ty sie tym zajmij. Amen


 7. JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ .UFAM TOBIE.


 8. Jezu, powierzam Ci życie moich dzieci. Ty się tym zajmij. Wiem, że wtedy spotka je szczęście.


 9. Jezu zajmij się proszę moją rodziną, żeby zapanowała w niej miłość i zgoda. Wzmocnij mnie w wierze. Jeżu ufam Tobie. Amen


 10. Jezu TY się tym zajmij – Tobie ufam.Oddaję się w Twoja opiekę


 11. Jezu zawierzam Ci siebie i cala rodzine moja Jezu prosze zajmij sie ta dzisiejsza sprawa i pomorz bratu w tej trudnej sytuacji prosze o dobre decyzje


 12. Jest mi źle, nie umiem sobie poradzić Jezu Ty sie tym zajmij, ufam Ci, pomóż mi Jezu Ty sie tym zajmij kocham Cię i wybacz mi.


 13. Jezu Ty się tym zajmij, ufam ci całym sercem


 14. Boże dopomóż mi w laktacji bym mogła karmić moje upragnione dziecko piersią. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie. Powierzam się Tobie. Dziękuję za mojego męża.


 15. Jezu tu się tum zajmij uzrdrow mnie z ciężkiej depresji


 16. Jezu, Ty się tym zajmij. Poszukuję zaufania i wiary we wmnie, by Mariusz powrócił do mnie. Ty się zajmij, Jezu i poprowadź mnie, bym mogła spłacać długi. Amen


 17. Proszę aby wszystko się ułożyło w moim życiu. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ.


 18. Proszę o zdrowie dla mamy. Ty się tym zajmij Panie Jezu. Tylko Ty możesz ją uzdrowić


 19. Panie Jezu błagam zajmij się moim zyciem moimi sprawami niech już dłużej sie tym nie zadręczące. Jezu ufam Tobie.


 20. Panie Jezu Ty wiesz o moich problemach , sama czasem dziwię sie że daje radę .Myśle że to własnie moj awiara w to ,że nie zostawisz mnie z moimi problemami Jezu ufam Tobie , kocham Ciebie i prosze zajmij sie moimi sprawami , abym nie musiała sie bac każdego dnia


 21. Jezu Ty sie tym zajmij. Jezu ufam Tobie❤❤❤❤


 22. Jezu ty się tym zajmij uzdrow z ciężkiej depresji przywroc pamiec radość i sens życia


 23. Ulecz mi syna Dariusza z nerwicy lękowej, pomóż mu sobie życie ułożyć za Twoja pomocą,
  Jezu ty się tym zajmij – ufam Tobie


 24. Jezu zawierzam się całkowicie Tobie w trudnym czasie. Zajmij się wszystkimi moimi problemami i wskaż mi drogę, którą mam podążać. Nie wypuszczaj mnie z Twych ramion i otocz mnie płaszczem Twojej opieki:) Kocham Cię ogromnie i tylko to pomaga mi przetrwać:)


 25. Jezu Ty się tym zajmij, moją niemocą, moim strachem, rozwiązaniem mojej trudnej sytuacji, która mnie przytłacza. Jezu ratuj !!!


 26. Jezu spraw aby moja babcia wyzdrowiała i pokonała chorobę.Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij.


 27. Mam problem z silną depresją, rok temu zmarła moja kochana Mama. Rodzina się ode mnie odizolowała – synowie. Z córką urwał mi się kontakt kilka lat temu. Zycie stało się udręką.
  Panie Jezu, pomóż mi , aby w moim życiu pojawiła się odrobina nadziei na lepsze życie. Niech będzie wola Twoja, Ty się tym zajmij, bo tylko w tobie moja nadzieja. Kocham Ciebie z całego serca.


 28. Jezu ty się tym zajmij od pomoc


 29. Jezu ty się tym zajmij moiom wadom wmowy


 30. Jezu, poukladaj moje zycie, zabierz troski o przyszlosc, umocnij milosc z corka. Zajmij sie Jezu tym wszystkim bo ja sobie juz nie radze!


 31. Jezu Ty wiesz co mnie trapi, sam nie dam rady. Jezu Ty się tym zajmij, ufam Tobie.


 32. Jezu ty się tym zajmij tobie oddaję moie trudne bracimi
  Sostry Rodzisu jezu ty się zajmij


 33. Jezu ty się tym zajmij paniom magorzatom tobie oddajem paniom


 34. Jezu proszę Cię uratuj moja rodzinę z piekła w którym się znalazła pomóż mojej córce znaleźć drogę do Ciebie i nie pozwól na dalsze błędy wlej tak długo oczekiwany spokój w nasze serca Jezu Ty się tym zajmij


 35. Jezu ufam Tobie i wierzę że pomożesz mojemu synowi i go uleczysz Ty się tym zajmij


 36. jezu ty sie tym zajmij daj mi radosc milosc jezu ufam tobie kocham jezu oddaiem tobie cie ty sie tym zajmij


 37. Jezu Ty się tym zajmij.. Jezu ufam Tobie. Bądź wola Twoja. Tyś na wieki wieków uwielbiany upragniony. Moc Twa nieskończona. Wybaw od bólu, trosk i strachu. Tobie się powierzam. Ciebie kocham. Ojcze Nasz.


 38. Jezu ty się tym zajmij pomuć mi pokonać lenk


 39. jezu ty sie tym zajmij moc ducha moc wiary moc nadzieli moc milosci


 40. jezu ty sie tym zajmij mojom wadom wmowy wmawiac r


 41. jezu ty sie tym zajmij


 42. Żeby wszystko dobrze się ułożyło, żeby list mez a przestał mieć jakieś znaczenie, żeby zrozumiał, że z tym listem mnie zranił i napisał dużo klamstw. Żeby nasza miłość, szczescie,
  zaufanie i wszystko to co jest potrzebne w małżeństwie odżylo. Bez przypominania starych spraw. Zachowaj całą moja rodzinę w zdrowiu i żeby dzieci były szczęśliwe i osiągały swoje cele.
  JEZU UFAM W TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ


 43. Jezu ochroń mnie od lęków, jakie mi ostatnio towarzyszą bez powodu. Pozwól mi się znów radować i cieszyć się życiem. Ulecz mnie z nerwicy lękowej.
  Jezu ty się tym zajmij.


 44. Jest Ty sie tym zajmij .Jezu ufam Tobie


 45. Jezu powierzam Ci rodzinę mojej córki. Pomóż jej przetrwać trudne chwile kryzysu i nie dopuść do rozpadu tego małżeństwa. Tylko Ty możesz pomóc. Jezu Ty się tym zajmij.


 46. Jezu, Ty się tym zajmij


 47. Jezu, Ty się tym zajmij…. żebym była lepszym człowiekiem, lepszą matką, lepszą żoną, córką i synową…. żeby ten bałagan którego narobiłam w moim życiu wreszcie się skończył…..proszę o czuwanie nad moją rodziną…. Jezu ,Ty się tym zajmij….


 48. Jezu oddaję Tobie moje całe życie-Ty się tym zajmij!!!


 49. Jezu Ty się tym zajmij. Moimi chorobami lękami i smutkiem. Jezu ufam Tobie

 50. Malgorzata


  Jezu Przenajswietszy pomoz mi odnalezc mojego syna i spraw by poddal sie leczeniu. Jezu Ty sie tym zajmij. Niech bedzie wola Twoja.


 51. Jezu ty sie tym zajmij oddajem ci trudne sprawy trudne życie jezu..ty aię tym zajmij jezu ufam tobie ty się tym zajmij


 52. Proszę o uzdrowienie z ciezkiej depresji powrot pamięci odzyskanie radości i sensu zycia jezu ty się tym zajmij


 53. Jezu, błagam otocz opieką moje córki, aby wróciły na drogę wiary i nie poddały się szatanowi, mi juz sił brakuje, mogę się tylko modlic.
  Jezu Ty się tym zajmij, Jezu ufam Tobie.


 54. Jezu ufam Tobie, proszę, zajmij się moim młodszym synem, miej go w swojej opiece, abym była z niego dumna Jezu Ty się tym zajmij, ufam Tobie.


 55. Jezu Ty się tym zajmij: powierza Ci Panie moja rodzine: córkę i jej dorastania, szukanie drogi życia, jej bunt, jej agresję, odrzucane miłości najbliższych. Mojego starszego syna poprowadzi go Panie na Twoje ścieżki by wrócił do kościoła, ułożył sobie szczęśliwie dorosłe życie. Mojego malutkiego synka, jego zdrowie. Mojego męża bysmy na powrot stworzyli szczęśliwy dom. Moich rodziców i rodzeństwo. Cierpienie Emilki. Zdrowie Beaty. I siebie Panie. Prowadź mnie. Bez Ciebie nic nie zdołam zrobić. Jezu ufam Tobie. Prowadź. Nie będę się już martwić


 56. Jezu TY się tym zajmij…

 57. Potrzebujace


  Jezu Ty sie zajmij. Miej w opiece mnie i moją przyjaciółke Ewe, znalezienie pracy, odnalezienie szczescia, milosci i sensu zycia


 58. Jezu Ty się tym zajmij……. Jezu pomóż nam w uzyskaniu kredytu na nasz wymierzony dom…..wierzę Jezu że z Twoim wsparciem się uda……


 59. Mąż ode mnie odchodzi. Bardzo boję się tego rozstania, nie chcę tego. Nie chcę być kolejną osobą, zwiększającą wzrost rozwodów. Przecież to przed BOGIEM ślubowaliśmy sobie.. „i że Cię nie opuszczę aż do śmierci”, jak mam po tym żyć, skoro przysięga dana Bogu, nie została dotrzymana? Mąż nie chce ratować związku, ja tak. Tak bardzo jest mi przykro i ciężko.
  Jezu, ufam Tobie, opieram się na Tobie.. proszę Cię, Jezu. Ty się tym zajmij..


 60. Jezu Ty się tym zajmij.Pomoż mi w tej ciężkiej sprawie Już nie mam sił walczyć z tą niesprawiediwoscią .Błagam zjednocz naszą rodzinę.


 61. Jezu znasz moje obecne troski, pragne Ci zawierzyć je wszystkie ale przytlaczaja mnie one i rozpraszaja wszystkie myśli, nie potrafię wyciszyć burzy panujacej w mojej glawie i sercu.
  Chcę zawierzyć ci wszystko co teraz dzieje sie w moim zyciu. Ciężko pracuje żeby dojść do celu teraz TY SIE TYM ZAJMIJ, PROSZĘ…


 62. Jezu Ty się tym zajmij !!1 ratuj mnie ufam Ci kocham Cie


 63. Jezu prosze zajmij sie moim lewym kolanem i związkiem mojej siostry. Proszę Ty sie Tym zajmij. Amen


 64. Jezu Ty się zajmij tą trudną sytuacją i relacją w pracy z Agnieszką i innymi bo ja już nie daję rady psychicznie to dla mnie sytuacja przegrana ale to Ty Panie jesteś Zwycięzcą więc składam to wszystko w twoje przebite dłonie i serce Ty się tym zajmij


 65. Jezu zajmij sie ciezka choroba mojego meza. Tylko Tobie ufam i Ci go zawierzam. Jezu ufam Tobie!


 66. Jezu ty się tym zajmij oddajem cię moję życie


 67. Panie Jezu ty sie tym zajmij…Prosze Cie o laske zdrowia dla moich dzieci.


 68. Panie Jezu ty sie tym zajmij. Zajmij sie prosze chlopcem Alfim.


 69. Panie Ty się tym zajmij. Dziekuje Ci bardzo za ocalenie mojego dziecka!! Zabierz tylko od mnie myśli, ze moglo zgniąć! Ze jestem temu winna. Panie ty się tym zajmij!


 70. Jezu zajmij się moim życiem, tym że jestem sam, żebym spotkał na swojej drodze dobrą dziewczynę. Jezu ufam Tobie.


 71. Jezu ty się tym zajmij oddajęm cię trudne sprawy ty się tym zajmij


 72. Jezu, Ty się tym zajmij ❤


 73. Panie Jezu jest mo bardzo ciężko, cierpienie mnie przygniata, czasem nie mam już siły. Ale ufam Tobie i proszę Ty się tym zajmij…


 74. Moja mama zachorowała na chloniaka szpiku.Proszę o wstawiennictwo za przyjęciem do szpitala i podjęciem leczenia oraz o powrót do zdrowia.Jezu Ty się tym zajmij!


 75. Jezu Ty się tym zajmij!,Zeby Moja córeczka pozbyla sie wszystkich lekow.Żeby się nie bala.Żeby znów była radosna.Myślała tylko o przyjemnosciach .Jezu Ty się tym zajmij!


 76. Jezu Ty wiesz co mnie trapi, sama nie dam rady. Ty się zajmij tą trudną sytuacją i relacją z mężem, ja już nie daję rady psychicznie, to dla mnie trudna sytuacja , ale to Ty Panie jesteś Zwycięzcą więc składam to wszystko w twoje przebite dłonie i serce Ty się tym zajmij Ty się tym zajmij, ufam Tobie. Kocham meża, prosze spraw, zeby zrozumial, ze mnie rani, tymi kłamstwami, pretensjami, zeby mnie kochał, szanował, żebyśmy byli szczęśliwi, żeby zaprzestal wymyślanie nieprawdziwych sytuacji, był mniej drobnostkowy , mnie to męczy, nie wyrabiam psychicznie, JEZU UFAM W TOBIE, JEZU TY się TYM ZAJMIJ


 77. Jezu ty się tym zajmij, moim życiem.. pokieruj nim tak jak ty tego chcesz..


 78. Jezu Ty się tym zajmij aby moje narzeczenstwo przetrwało aby mój narzeczony dojrzal psychicznie…abym miala siły przetrwać te ciężkie chwile…Jezu Ty się tym zajmij..


 79. Z uśmiechem słucham tego wywiadu. Szczerym uśmiechem bo jakoś ta rozmowa o wyjątkowym człowieku, napawa optymizmem i radością. Miło na sercu jakby obok siedział ks. Dolindo . Książkę muszę zdobyć i przeczytać


 80. Jezu Ty się tym zajmij aby mąż do mnie wrócił i do dzieci. Żebyśmy byli szczęśliwą rodziną. Żeby się opamiętał i zrozumiał ze ja go bardzo kocham. Jezu Ty się tym zajmij.


 81. Jezu, proszę Cię o łaskę zdrowia dla Łukasza, chorego na nowotwór. Jezu, Ty się tym zajmij…


 82. Jezu ufam , Jezu zajmij się trudną sprawą rodzinną, błagam, proszę i dziękuję za to, że jesteś


 83. Jezu ty się tym zajmij!


 84. Jezu bardzo Cię proszę o pokój i zgodność w moim domu bo dłużej już tego nie zniose Jezu Ty się Tym zajmij.


 85. Niech będzie wola Twoja, Jezu ty się tym zajmij
  Oddaje się Tobie


 86. Panie Jezu proszę Cię Ty się tym zajmij naprawa relacji między moja siostrą a jej partnerem. Proszę Cię o to by Darek wrócił do mnie…o to by tato się zmienił. .lepsza prace dla mamy JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ


 87. Jezu pomóż mi wyjść na prosta, wspomóż w mojej chorobie duszy, przezwyciężyć moje leki i ograniczenia. Wspomóż moja rodzine żonę która oddala się odemnie, córkę która w tym najbardziej jest poszkodowana. Jezu ty się tym zajmij


 88. Panie Jezu, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów syna. Daj mu łaskę rozwagi i mądrości w starciu ze światem. Ulecz jego relacje z ojcem. Blogoslaw naszej rodzinie. Z serca dziękuję…


 89. Nie wiem co robić. Nie mam już sił… Jezu Ty się tym zajmij…


 90. Jezu spojrzy łaskawie na moja córkę Sabine która jutro ma pierwszy egzamin w życiu dorosłym…ufam Tobie…Jezu ty się tym zajmij…


 91. Jezu, Tobie powierzam to nowe życie, które jest we mnie. Proszę otocz je opieką. I pomóż bym przyjęła godnie Twoja wolę. Ty wiesz że straciłam już dwa maleństwa. Dziś wiem dlaczego. A przynajmniej domyślam się. Proszę o litość. O szczęśliwe donoszenie i rozwiązanie. Obiecuję że przyjście na świat tego dzieciątka nie będzie przyczyną mojej pychy. Dwoma poprzednimi stratami nauczyłeś mnie pokory. Dziękuję za tą bolesna lekcje która uratowała moja duszę. Dziś już pełną pokory. Proszę o łaskę. A jeśli nie będzie mi dane donosić. Proszę byś pomógł zrozumieć mi dlaczego tak się stało. Pomógł godnie przyjąć twoja wolę. Odnaleźć sens Twojego działania. I usunąć przeszkodę w mym życiu, mym sercu, mym postępowaniu. Która nie pozwala na otrzymanie laski donoszenia dzieciatka.


 92. Jezu ufam tobie , ty sie tym zajmij problemami moimi i innych ludzi którzy juz nie daje rady.kocham Cię ufam Ci


 93. Jezu.
  Tobie oddaję swoje życie.
  Proszę o opiekę nad moimi dziećmi i nad moim małżeństwem a także o pomoc ludziom, którzy Cię odrzucają, aby przyszli do Ciebie.

  Jezu, Ty się tym zajmij❤️


 94. Jezu. Nie umiem, ale bardzo pragnę Ci całkowicie zawierzyć i w pełni oddać się Tobie – by umożliwić zajęcie się moimi sprawami w wybrany przez Ciebie sposób – przede wszystkim dla chwały Twojego Królestwa. Bądź wola Twoja Ojcze. Ty decyduj. Przyjmę z pokorą cierpienia, ofiarowując je za dusze czyścowe i bardziej niż ja potrzebujących – ale ochroń moją szczęśliwą do tej pory (dzięki Twojej łasce) Rodzinę.


 95. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ .PROSZĘ,TYLKO TY WSZYSTKO MOŻESZ TYLKO TY DAJESZ MI NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO,JEZU UFAM TOBIE.


 96. Jezu Ty sie tym zajmij.Jezu ufam Tobie


 97. Jezu ufam TOBIE,Jezu Ty się tym zajmij.

 98. Kochająca


  Jakiś miesiąc temu odszedł ode mnie mój narzeczony, miłość mojego życia. Prawdopodobnie jest inna dziewczyna, która zawróciła mu w głowie. Zaczęłam się modlić o wstawiennictwo św. Rity, która jest od spraw trudnych i beznadziejnych, by narzeczony wrócił do mnie, by kochał tak jak kiedyś i tak jak ja jego kocham, dziś trafiłam również na te modlitwę. Gdy wymówiłam te słowa, by Jezus się tym zajął, strach i ból jakby się zmniejszył. Poczułam większą lekkość w sercu. Mam nadzieje, ze Jezus mnie poprowadzi i nie będę odczuwać tak ogromnego bólu. Chce się poddać Jego woli. Mam nadzieje, ze otrzymam łaskę, której tak bardzo potrzebuje. Chce wierzyć, ze tak będzie.


 99. Jezu, Ty sie tym zajmij. Proszę, aby małżestwo i rodzina mojego syna wróciło do właściwych relacji, aby sobie przebaczyli i kochali się. Jezu Ufam Tobie. W Tobie Panie tylko nadzieja.


 100. Jezu Ufam Tobie ,TY się tym zajmij ,błagam już nie daje rady .


 101. Jezu ty się tym zajmij pomóż mi pokonać wade wmowy i trudne życie jezu ty się tym zajmij


 102. Jezu ty sie tym zajmij.Jezu ufam Tobie!!!Dziekuje ci za wszystkie laski!!!


 103. Jezu prowadz przez zycie moje dzieci aby nie zbladzily blogoslaw im i obdarzaj potrzebnymi laskami. Jezu zajmij sie ich zyciem ufam Tobie


 104. Jezu prosze o zdrowie dla calej mojej rodziny trzezwosc brata i jego zony. Panie Ty wiesz czego nam potrzeba. Jezu ufam Tobie. Jezu Ty sie tym zajmij


 105. Jezu Ufam Tobie ,TY się tym zajmij, tym, o co prosiłam wcześniej, proszę.


 106. Jezu Ty się tym zajmij… zamierzam Ci spokój duszy mojego taty i naprawę życia mojej córki i jej synka. Jezu ufam Tobie. Amen.


 107. Mam bardzo trudną sytuację. Jestem w rozpaczy… Dlatego mówię: Jezu, Ty się tym zajmij. I proszę Was wszystkich o powiedzienie tego w mojej intencji. Bóg z Wami wszystkimi


 108. Jezy Ty wiesz jak w trudnej sytuacji znalazla sie moja rodzina, co Nam grozi… Ty wiesz,, ze jestem na skraju rozpaczy i depresji. Szukalam i znalazlam tepiekne zawierzenie sie Twojej woli. Jezu, ty sie tym zajmij, oddaje sie Tobie, troszcz sie Ty. Kocham i ufam Panie.


 109. Jezu,Ty się tym zajmij,zeby Moja córka przestała mieć zle myśli przed snem.Przestała się bać,ze się udusi.Jezu ufam Tobie.Pomóż Jej.


 110. W wiadomych Ci sprawach Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij


 111. Jezu Ty się tym zajmij. Tobie powierzam moje problemy.


 112. Jezu Ty sie zajmij uleczeniem mojego Taty Jerzego z raka,dodaj mu sił w walce z choroba. Błagam Cie uzdrow go. Jezu udam Tobie


 113. Jezu zajmij się wszystkimi trudnymi sprawami mojego życia. Proszę o pomyślne ich rozwiązanie. Jezu, Ty się tym zajmij