„Jako lojalni poddani, nie chcemy wierzyć, że Wasza Wysokość nakazałaby kiedykolwiek dokonanie tak złych czynów a także potępiamy wyrok śmierci i uwięzienia, wydany na Alfiego, jako przewrotną uzurpację przeciwko Waszej Wysokości i prawu tego kraju. Nie ma czasu do stracenia” – piszą internauci w imieniu ojca Alfiego Evansa w petycji do królowej Elżbiety II i brytyjskiego Parlamentu. Jego apel podpisało już blisko 200 tys. osób.

W petycji opublikowanej na stronie change.org, autorzy apelu, w imieniu Thomasa Evansa, 23-letniego ojca Alfiego Evansa, zwracają się do królowej Elżbiety II z prośbą o interwencję w sprawie nieuleczalnie chorego dwulatka, któremu sąd odmówił zgody na przetransportowanie do Włoch w celu leczenia i ratowania życia.

Autorzy petycji alarmują, że brytyjski sąd wydał wyrok nakazujący: „zabicie Alfiego w szpitalu Alder Hey w Liverpoolu poprzez zaprzestanie podtrzymywania życia; utrzymanie dnia i godziny zabicia chłopca w tajemnicy, aby uniknąć protestów i przeszkód; a także: przetrzymywanie Alfiego w szpitalu Alder Hey aż do śmierci, a proby zabrania go powstrzymywać siłą i karą pozbawienia wolności”. Nazywają te decyzje okrutnymi i wskazuje, że sędziowie Jej Królewskiej Mości uzurpują sobie prawo do decydowania o życiu i śmierci obywateli.

„Jako lojalni poddani, nie chcemy wierzyć, że Wasza Wysokość nakazałaby kiedykolwiek dokonanie tak złych czynów a także potępiamy wyrok śmierci i uwięzienia, wydany na Alfiego, jako przewrotną uzurpację przeciwko Waszej Wysokości i prawu tego kraju” – czytamy w petycji. Jej autorzy zapewniają też, że „cierpliwie oczekują na ochronę” ze strony królowej, jednak w międzyczasie mieszkańcy Liverpoolu i „Armia Alfiego” będą upominać się o życie chłopca.

Pełną treść petycji można znaleźć na stronie: KLIK. Podpisało ją blisko 200 tys. osób.

Petycja do królowej Elżbiety II w obronie Alfiego Evansa!
5.77 (96.15%) 13 ocen.


źródło: KAI

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 6


  1. Nie podoba mi się postawa Anglii. O życiu ludzkim ma prawo decydować tylko sam Pan Bóg a nie jakiś tam zboczony sędzia czy niedouczony lekarz.


  2. tak jak juz powiedzialam to Bog jest Panem zycia i smierci nikt z nas nie ma prawa decydowac czy ktos ma zyc czy nie naszym obowiazkiem a zwlaszcza lekarzy jest to zycie ratowac nie mozemy godzic sie na eutanazje tylko dlatego ze pieniadz jest wazniejszy od zycia bo o to tu chodzi jezeli nie bedziemy walczyc o swoje zycie to ci na gorze w tych szpetnych perukach beda robic co chca z chorymi ludzmi zycie jest najwiekszym darem danym przez Boga i to on ma ostatnie slowo amen


  3. Macie szczescie ze nie jestescie w polsce. Tego szpitala juz by nie bylo.


  4. I to jest demokracja. Proszę ratujcie to dziecko !!!!!!!!


  5. Pan Bóg decyduje o tym czy ktoś ma odejść nikt inny. Na naszych oczach stanie się CUD !!!!!!!!


  6. Jezu Ty się t zajmij❤️