Dyrektor sportowy PZN Adam Małysz. fot. PAP/Grzegorz Momot

Adam Małysz ma koronawirusa. Poinformował o tym w mediach społecznościowych

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Dziś na Facebooku Adam Małysz poinformował o tym, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. W ciągu ostatnich 14 dni kontaktował się także z kadrą narodową polskich skoczków.

„Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia” – napisał na swoim profilu facebookowym Adam Małysz.

 

Adam Małysz poinformował, że ruszyły wszystkie obowiązujące w takiej sytuacji procedury, w tym poinformowanie osób, z którymi się spotykał. Również na profilu facebookowym znajdziemy informację, że 12 czerwca widział się z kadrą skoczków.

„Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie” – zakończył wpis Adam Małysz.

Zobacz także
Wasze komentarze