Wolontariat Misyjny

Wolontariat misyjny stanowi ciekawą drogę życiową dla osób, chcących poświęcić się dla dobra innych. Dostępne są rozwiązania dla osób w różnym wieku, z różnym bagażem doświadczeń i odmiennymi kwalifikacjami. Wolontariat misyjny przyczynia się codziennie do poprawy życia wielu osób w biedniejszych krajach świata. Przykładowo możesz zaangażować się w wolontariat misyjny i leczyć ludzi, kształtować ich duchowo lub też wspomóc misje jako przedsiębiorca. Jeśli jesteś osobą uczącą się, także możesz zaangażować się w wolontariat. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

wolontariat-lekarz

Jesteś lekarzem?

Przyszedł Ci kiedyś do głowy pomysł, żeby leczyć ludzi na drugim końcu świata? Jeśli masz wykształcenie medyczne i chciałbyś nieść pomoc ludziom w krajach misyjnych – napisz do nas. Zaproponujemy Ci formę wolontariatu, która będzie dla Ciebie najlepsza.

wolontariat-student

Jesteś studentem?

Jesteś młody i wciąż szukasz pomysłu na swoje życie? A może po prostu chciałbyś przeżyć przygodę, która na dodatek przyniesie innym wiele korzyści? Jeśli jesteś studentem i chcesz podjąć nowe misyjne wyzwanie – napisz do nas. Pomożemy Ci wybrać najlepszą formę wolontariatu.

Jesteś kapłanem?

Jeśli czujesz, że Bóg powołuje Cię do pracy na misji, a Polska to tylko przystanek w długiej drodze – skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszelkich wskazówek, jakie kroki należy podjąć, żeby wyjechać na misje.

wolontariat-przedsiebiorca

Jesteś przedsiębiorcą?

Masz dobrą pracę lub własną firmę, ale czujesz, że ciągle Ci czegoś brakuje? Pociąga Cię wizja, że gdzieś w krajach Trzeciego Świata jest tyle do zrobienia? Napisz do nas! Pomożemy Ci wybrać najlepszą formę wolontariatu.

Skontaktuj się z nami!

Być może wolontariat misyjny to będzie Twój sposób na naprawianie tego pokręconego świata.

Zadzwoń: +48 61 839 96 34 lub napisz: [email protected]