fot. PAP/Piotr Nowak

Eliminacje ME: widowiskowe zwycięstwo Polaków

Biało-czerwoni pokonali reprezentację Izraela na Stadionie Narodowym w Warszawie 4:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski (k.), Kamil Grosicki oraz Damian Kądzior.

Kibice na Stadionie Narodowym zobaczyli naprawdę niezłe widowisko. Polacy narzucili przeciwnikom swój styl gry i mimo kilku groźnych akcji ekipy Izraela cierpliwie budowali swoje ataki. 

Pierwszą bramkę dla biało-czerwonych strzelił Krzysztof Piątek po asyście Tomasza Kędziory. Kolejny gol padł po pewnym strzale z rzutu karnego Roberta Lewandowskiego. Po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Kamil Grosicki oraz Damian Kądzior. 

Zwycięstwo nad Izraelem umacnia Polaków na pierwszym miejscu w grupie Eliminacji Mistrzostw Europy.

Galeria (8 zdjęć)
Google News
Bądź na bieżąco z Misyjne.pl!

Obserwuj misyjne.pl w Google News. Dodaj nas do ulubionych, aby nie przegapić najważniejszych treści z kraju i ze świata.

Wybrane dla Ciebie

Czytałeś? Wesprzyj nas!

Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!

Zobacz także
Wasze komentarze