fot. PAP/Piotr Nowak
Eliminacje ME: widowiskowe zwycięstwo Polaków
Biało-czerwoni pokonali reprezentację Izraela na Stadionie Narodowym w Warszawie 4:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski (k.), Kamil Grosicki oraz Damian Kądzior.
Kibice na Stadionie Narodowym zobaczyli naprawdę niezłe widowisko. Polacy narzucili przeciwnikom swój styl gry i mimo kilku groźnych akcji ekipy Izraela cierpliwie budowali swoje ataki.
Pierwszą bramkę dla biało-czerwonych strzelił Krzysztof Piątek po asyście Tomasza Kędziory. Kolejny gol padł po pewnym strzale z rzutu karnego Roberta Lewandowskiego. Po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Kamil Grosicki oraz Damian Kądzior.
Zwycięstwo nad Izraelem umacnia Polaków na pierwszym miejscu w grupie Eliminacji Mistrzostw Europy.
90′ I takie poniedziałki to my lubimy! ????
BRAWO BIAŁO-CZERWONI! ????????
_________#POLISR ???????????????? 4:0 pic.twitter.com/NwvXp0U643— Łączy nas piłka (@LaczyNasPilka) 10 czerwca 2019
| Galeria (8 zdjęć) |
Bądź na bieżąco z Misyjne.pl!
Obserwuj misyjne.pl w Google News. Dodaj nas do ulubionych, aby nie przegapić najważniejszych treści z kraju i ze świata.
Wybrane dla Ciebie
Czytałeś? Wesprzyj nas!
Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!
| Zobacz także |
| Wasze komentarze |





Wiadomości
Wideo
Modlitwy
Sklep
Kalendarz liturgiczny