Justin Bieber się zaręczył. "Wyczucie czasu Pana Boga jest idealne"

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Justin Bieber, niezwykle znany piosenkarz, ogłosił, że zaręczył się z 21-letnią modelką. Na Instagramie napisał, co oznacza dla niego małżeństwo. 

Chciałem poczekać trochę, zanim coś powiem, ale słowa szybko się rozchodzą. Hailey, po prostu słuchaj – kocham w Tobie wszystko, tak baaaardzo! Tak bardzo chcę spędzić całe życie na tym, by poznawać każdą część ciebie, kochać cię cierpliwie i dobrze. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z godnością i uczciwie, tak by pozwolić Jezusowi być naszym przewodnikiem, który pokieruje nas w Duchu Świętym we wszystkim, co robimy i we wszystkim, o czym decydujemy. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE. I będziesz ZAWSZE na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chcę go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszy. Uzupełniamy się tak dobrze!!! Nie mogę się doczekać najlepszego okresu mojego życia! To zabawne, ponieważ teraz z tobą wszystko wydaje się nabierać sensu. Rzecz, która cieszy mnie najbardziej, to to, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne dobre, stabilne małżeństwo i do takiego [związku] sami też będą dążyć. Wyczucie czasu Pana Boga jest dosłownie idealne – zaręczyliśmy się siódmego dnia, siódmego miesiąca, a siódemka to liczba doskonałości duchowej, to prawda, sprawdź to w google. Nie jest to super? Poza tym ja tego nie planowałem, ale wiem i czuję to bardzo dobrze, że nasza przyszłość jest bezpieczna – będzie czadowo, jak będziemy po 70-tce, lećmy tam! «Kto znalazł żonę – dobro znalazł i zyskał łaskę u Pana» (Prz 18, 22). To jest rok łaski!!!

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber się zaręczył. "Wyczucie czasu Pana Boga jest idealne"
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze