Liga Narodów w piłce siatkowej: Polska pokonała Australię 3:0

Dziś, 3 czerwca o godz. 18 rozpoczął się kolejny mecz reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów w piłce siatkowej. Biało-Czerwoni zmierzyli się z reprezentacją Australii. Po emocjonującym spotkaniu Polska zwyciężyła 3:0.

Pierwszy, bardzo szybki set był prawdziwym pokazem poziomu Biało-Czerwonych. Australia została pokonana przewagą aż 9 punktów z wynikiem 16:25.

Również i druga część spotkania nie trwała zbyt wiele czasu. Reprezentanci Polski w minut rozgromili Australijczyków jeszcze większą przewagą niż w pierwszym secie. Wygrali aż 25:10.

Choć zaczął się dość wyrównaną walką, trzeci set także nie przyniósł ze sobą najmniejszego zdzwienia. Biało Czerwoni po raz kolejny pokazali swoją przewagę nad Australijczykami zwyciężając kolosalną przewagą 25:12.