siatkówka

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej: Polska pokonała Portugalię 3:1

W czwartek, 2 września, reprezentacja Polski w piłce siatkowej zmierzyła się z Portugalią. Po emocjonującym spotkaniu biało-czerwoni pokonali swoich rywali 3:1 .

Już w pierwszym secie reprezentacja Polski pokazała prawdziwą klasę. Zakończyli oni tę część spotkania z wynikiem 25:16.

Niestety, drugi set nie był już tak szczęśliwy dla polskiej reprezentacji. Choć nieznacznie, bo zaledwie trzema punktami, to jednak przegrali z reprezentacją Portugalii wynikiem 25:22.

W trzecim secie biało-czerwoni po raz kolejny z dużą przewagą wygrali z reprezentacją Portugalii 25:16.

Choć czwarty, ostatni set był znacznie bardziej wyrównany, to jednak reprezentacja Polski stanęła na wysokości zadania. Wygrywając 25:19 zakończyła zwycięsko dzisiejsze spotkanie.