Kraków: rusza XII edycja „Slavangardu”

Studenci i absolwenci z krakowskiego Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego „Beczka” serdecznie zapraszają do udziału w XII edycji Dominikańskiego Festiwalu Filmowego „Slavangard” – otwarcie zgłoszeń już dzisiaj!

W dniach 17-20 maja tego roku odbędzie się kolejna edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego „Slavangard”. Głównym punktem festiwalu jest konkurs filmów krótkometrażowych oraz towarzyszący mu konkurs fotograficzny, w którym brać udział mogą twórcy indywidualni i wspólnoty chrześcijańskie z całej Polski. Jak co roku, punktem kulminacyjnym festiwalu będzie Gala Finałowa w krakowskim Kinie Kijów.Centrum, gdzie ogłoszone zostaną wyniki obu konkursów. Hasło tegorocznej edycji to „Oto Człowiek”.

Prace nawiązujące do podanego hasła nadsyłać można od 1 lutego do 1 kwietnia poprzez formularz znajdujący się na stronie www.slavangard.pl

Najlepsze przesłane filmy krótkometrażowe zostaną wyświetlone podczas Gali Finałowej 19 maja i będą rywalizować o cenne nagrody, w tym o nagrodę główną o wartości 5000 zł.

Dokładny regulamin konkursu oraz kontakt do organizatorów znaleźć można na stronie www.slavangard.pl