Kraków: spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa [ZAPOWIEDŹ]

20 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości.

W listopadzie gościem będzie Andrzej Strączek. Podejmie ważny, choć może trochę kontrowersyjny temat: „Życie: Błogie? czy ofiarne?”

Jak piszą organizatorzy:

Często wydaje się nam, że mamy prawo do świętego spokoju. Czy jednak tak jest naprawdę? Na te pytania mamy nadzieję znaleźć odpowiedzi w czasie spotkania Andrzejem Strączkiem. Bądźcie z nami 20 grudnia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Andrzej Strączek – mąz i ojciec 7 dzieci, biznesmen (prowadzący własną firmę budowlano-remontową), założyciel wspólnoty w Czyżowicach, współtwórca Inicjatywy Missio. Od 20 lat wyjeżdża systematycznie na Ukrainę, a jego szczególną troską jest formacja i życie par małżeńskich.

Środa 20 grudnia 2017 18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2. W imieniu organizatorów, zapraszamy!