Uwielbienie z Ninive – Królestwo Boże

19 listopada w Poznaniu pod patronatem misyjne.pl odbędzie się „Uwielbienie z Ninive” – czas niezwykłej modlitwy, która prowadzi do spotkania z Bogiem. Motywem przewodnim listopadowego wydarzenia jest „Królestwo Boga”. Misjonarze Oblaci z ulicy Ostatniej zapraszają na to niecodzienne wydarzenie.

– Królestwo Boga – to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym – pisze św. Paweł do Rzymian. Właśnie tego pragniemy doświadczyć podczas kolejnego wielbienia organizowanego przez wspólnotę i zespół Ninive – mówi o. Błażej Mielcarek OMI – organizator wydarzenia.

Uwielbienie poprowadzi o. Paweł Zybura OP – dominikanin zajmujący się duszpasterstwem postakademickim. W czasie spotkania akcent położony zostanie na modlitwę wstawienniczą. Każdy chętny będzie miał okazję, by nad nim odbyła się modlitwa wstawiennicza. Nie zabraknie także modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Uwielbieniu towarzyszyć będzie posługa spowiedników w konfesjonale.

Dodatkowo dla osób chętnych jest możliwość (od czwartku), by wziąć udział w warsztatach pogłębiających charyzmatyczną duchowość chrześcijańską. Uczestnicząc w nich, będzie można poczuć na nowo, że jesteśmy dziedzicami Królestwa, które dał nam Ojciec. To czas, gdy zasiejemy w naszych sercach zupełnie na nowo – ziarno gorczycy, które wypuści wielkie gałęzie Bożej chwały. Warsztaty prowadzi o. Paweł Zybura OP.

Wszelkie informacje można znaleźć na facebookowym profilu wydarzenia www.facebook.com/events/1117137085036730/

plakat-ninive