Poznań: kocham, lubię… opuszczam? [ZAPROSZENIE]

Już 25 stycznia 2018 roku, na poznańskiej Politechnice odbędzie się niezwykła debata pt. „Kocham, lubię… opuszczam? Jak pokonywać kryzysy w związku”. 

Debata organizowana jest przez Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej we współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej. Jak opisują organizatorzy wydarzenia:

Chcemy poruszyć ważne dla studentów tematy i umożliwić im wymianę zdań, zarówno między sobą, jak i specjalistami.

Debata jest wydarzeniem otwartym, na które zaproszone są przede wszystkim studenci poznańskich uczelni, uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami oraz zainteresowani tematem. Wydarzenie z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej kilkaset osób. Gośćmi tegorocznego spotkania będą:

Beata Kołodziej – autorka książek, m.in. „Czas na kobiecość czyli podróż do samej siebie”, wierszy, bajek i opowiadań dla dzieci. Pisarka prowadzi także warsztaty dla kobiet poświęcone kobiecości i relacjom. Była również współautorką scenariuszy programu „Ziarno”,

Dariusz Kowalski – aktor filmowy, dubbingowy i teatralny związany z Teatrem Nowym w Łodzi. Znany głównie z roli Janusza Tracza w serialu telewizyjnym „Plebania”,

Ks. Michał Misiak – uliczny ewangelizator miasta Łódź przy parafii ojców Jezuitów. Pomysłodawca Chrystotek, Chrześcijańskiej Akademii Parkour, Chrześcijańskiej Akademii Deskorolki.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!