Rekolekcje – „Bo do wolności powołał nas Bóg”

W dniach 16-17 września odbędą się rekolekcje „Bo do wolności powołał nas Bóg”. Poprowadzą je dwaj ojcowie: o. Antonello Caddedu oraz o. Henrique Porcu, założyciele wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.

Przymierze Miłosierdzia jest prywatnym stowarzyszeniem wiernych założonym w 2000 r. przez dwóch włoskich kapłanów – ks. Enrique Porcu i ks. Antonello Cadeddu oraz misjonarkę świecką Marię Paulę. Jego statuty zostały przyjęte przez Arcybiskupa Sao Paulo Kardynała Claudio Hummes w sierpniu 2005 r. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Sao Paulo w Brazylii, natomiast wspólnoty i grupy Przymierza Miłosierdzia są obecne w 36 miastach w Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, we Francji, Belgii i w Polsce.

Rodzina Przymierze Miłosierdzia gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Członkowie wspólnoty wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizują ufając w moc Ducha Świętego i realizują wszelkie dzieła Miłosierdzia, na które pozwalają im siły. Misją wspólnoty jest stać się żywą ekspresją miłości miłosiernej, rozlewającej się z serca Boga, poprzez Swój Kościół, dla najbiedniejszych materialnie i duchowo. Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim praca z ubogimi i ewangelizacja.

Rekolekcje odbędą się w dniach 16-17 września 2017 r. (sobota 9:00-21:00 oraz niedziela 9:00-18:00) na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Pawilon 1.
Już niedługo będzie znany szczegółowy plan rekolekcji.
Rekolekcje są przewidziane na 2000 osób.

Zapisy na rekolekcje TYLKO przez formularz dostępny na stronie www.powolanidowolnosci.pl

Kontakt:
Ela Lenartowicz – 697 472 246
Stenia Wnuk – 601 141 216