święty józef

Fot. pinterest

Niezwykłe objawienia. Co obiecuje w nich święty Józef?

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Św. Józef w Piśmie Świętym nie powiedział ani słowa. Przemówił za to do wiernych w objawieniach w Itapirandze w Brazylii. W 2016 roku zostały one uznane przez Kościół.

Święty Józef ukazywał się wraz z Jezusem i Maryją w niewielkiej miejscowości Itapiranga położonej nad Amazonką, w północnej Brazylii między 1994 a 1998 rokiem.

W trakcie trwających cztery lata objawień do 22-letniego Edsona Glaubera przemawiała zarówno Maryja jak i św. Józef, który przekazał dwie obietnice: Tak jak ja jestem sprawiedliwy i wierny w oczach Boga, tak też ci, którzy poświęcą się nabożeństwu do mojego serca, będą czyści, sprawiedliwi i święci w Jego oczach. Napełnię was łaskami i cnotami, wspierając was w codziennej drodze do świętości.

Święty Józef obiecał także, że „wszyscy, którzy będą czynić dobro najbardziej potrzebującym – szczególnie chorym i umierającym, których pocieszam i ochraniam – otrzymają w ostatnim momencie życia łaskę dobrej śmierci. Ja sam będę prosił o dusze [dobroczyńców] mojego Syna – Jezusa – wraz z moją małżonką, Najświętszą Maryją. Pocieszymy ich w ostatnich godzinach na ziemi, będziemy przy nich wtedy obecni, a oni spoczną w pokoju naszych serc”.

Święty Józef obiecuje również, że „nawet ci, którzy popełnili najgorsze grzechy, mogą ufać w Bożą miłość i przebaczenie, a także i we mnie, w moje wsparcie”.

ab/deon.pl

Zobacz także
Wasze komentarze