O redakcji

Jesteśmy grupą młodych ludzi pełnych zapału do pracy, kreatywnych, tworzących zgrany i pozytywnie nastawiony do świata i ludzi zespół. Każdy z nas w całości poświęca się swojej pracy. Przygotowujemy newsy, piszemy artykuły  i własne przemyślenia, dzwonimy do klientów, korespondujemy z użytkownikami. Większość z nas to osoby w wieku studenckim, ale w naszej ekipie mamy również osoby po ślubie, zakładające już własne rodziny. Warto zwrócić uwagę, że w naszych szeregach mamy kilku księży, którzy kierują nasza pracą i wspierają nas duchowo.

Co jest naszą pasją i czym się interesujemy?

Przede wszystkim Pan Bóg! Na drugim miejscu człowiek: sposoby, w jaki można mu pomóc, wesprzeć jego edukację, dalsze życie i rozwój duchowy. To dlatego prowadzimy tyle projektów i akcji, które spotykają się z dużym entuzjazmem odbiorców, a w nas budzą ducha do dalszej pracy i aktywności.
Kolejną naszą pasją są misje. Doceniamy to, gdzie i w jakich warunkach żyjemy, dlatego pomagamy najuboższym w krajach Trzeciego Świata. Wielu z nas lubi podróżować, poznawać nowe kultury. Z ekscytacją wybieramy się na kolejną wyprawę, czytamy książki podróżnicze i artykuły, abyśmy mogli nasze doświadczenia i wiedzę przekazać Wam w kolejnym wywiadzie czy wpisie na blogu misyjnym.

Dlaczego to robimy?

Bo kochamy to, co robimy! Wiemy, że łączymy przyjemne z pożytecznym: my dostarczamy najnowsze, rzetelne informacje, Ty możesz codziennie rano do kawy włączyć swój ulubiony portal i znaleźć tam zawartość, która Cię interesuje. Odczuwamy ogromną radość, gdy widzimy kolejny Twój komentarz czy wpis. Jeśli do tego możemy jeszcze wspomóc misje i misjonarzy na całym świecie, to czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie?

Co chcemy Ci dać, drogi Czytelniku?

Portal, na którym znajdziesz informacje ze świata i kraju, materiały formacyjne, blogi misyjne, Słowo Boże na każdy dzień. Dzięki nim będziesz mógł poszerzyć wiedzę, rozwinąć zainteresowania i zająć stanowisko w wielu (czasem kontrowersyjnych) sprawach.

Gwarantujemy także zachwycające galerie, akcje wspomagające kraje misyjne i ich mieszkańców oraz sklep, w którym będziesz mógł kupić gadżety, dewocjonalia i książki.

Co jest naszym pragnieniem?

Żebyś poczuł, kochany Czytelniku, tak ogromną pasję do misji Kościoła i swojej osobistej misji.

Nasz zespół

Karolina Binekredaktor

Marek Hamnysklep internetowy

Michał Jóźwiak redaktor prowadzący portalu

Zofia Kędziora redaktor, dział Misje, patronaty

Maciej Kluczkaredaktor

Wojciech Kluj OMI asystent kościelny, cenzor

Monika Królsekretariat, kolportaż

Justyna Nowickaredaktor, dział Przerwa

Sandra Dominiczakksięgowość, projekty

Sebastian Szymczakgrafik

Hubert Piechockiredaktor, korektor

Marcin Wrzos OMIredaktor naczelny