epa05881290 Pope Francis sits in the car as he leaves the Regional Center Sant’Alessio-Margherita di Savoia, in Rome, Italy, 31 March 2017. The Institute carries out activities aimed at social inclusion of the blind and visually impaired. EPA/MASSIMO PERCOSSI Dostawca: PAP/EPA.

Papież Franciszek odwiedzi Polskę! 

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Jeszcze tego lata Franciszek odwiedzi Polskę! Wygląda na to, że nasz kraj bardzo spodobał się Ojcu Świętemu i po zeszłorocznych Światowych Dniach Młodzieży papież ponownie zawita do Krakowa. 

Jak wynika z informacji, do których udało nam się dotrzeć, w Watykanie już od dawna planowana jest wakacyjna wizyta Franciszka w Polsce. Jeden z kardynałów, który chce zachować anonimowość, przyznaje, że papieżowi bardzo przypadła do gustu atmosfera, z jaką spotkał się podczas spotkania z młodzieżą w ubiegłym roku. Aby przywrócić wspomnienia i bliżej poznać Polskę, Ojciec Święty polecił zorganizować u nas kolejną – tym razem prywatną – wizytę. 

Papież przyleci do Krakowa 25 czerwca i zostanie do końca miesiąca. Odwiedzi również Wadowice, rodzinne miasto Jana Pawła II. Franciszek zapowiedział, że chce spróbować kremówek, o których wielokrotnie słyszał od polskich księży i pielgrzymów. 

Ostatniego dnia wizyty Ojciec Święty odwiedzi również redakcję naszego portalu. To dla nas wielkie wyróżnienie i radość. Będziemy oczywiście prowadzić relację na żywo na profilach w mediach społecznościowych. Już teraz gorąco zachęcamy do oglądania! 

PRIMA APRILIS 🙂

Papież Franciszek odwiedzi Polskę! 
5 (83.33%) 12 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze