Warszawa, 13.01.2017. Prezydent Andrzej Duda (P) z ma³¿onk¹ Agat¹ Kornhauser-Dud¹ (C) podczas œwi¹teczno-noworocznego spotkania z przedstawicielami spo³ecznoœci ¿ydowskiej w Polsce, 13 bm. w Pa³acu Prezydenckim. (zuz) PAP/Jacek Turczyk ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. Prezydent: cieszy mnie, ¿e kultura ¿ydowska w Polsce odradza siê***

Para prezydencka przekazała życzenia babciom i dziadkom z okazji ich święta

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Relacja między Babcią i Dziadkiem, a wnukami jest zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Życzymy Państwu, abyście właśnie z niej czerpali siłę i uśmiech – takie życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka przekazała w sobotę para prezydencka.

„Niewiele jest słów, które budziłyby tak ciepłe skojarzenia jak babcia czy dziadek. Dlatego w tych szczególnych dniach, gdy obchodzicie swoje święta, pragniemy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt” – napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w życzeniach zamieszczonych na stronie internetowej prezydenta.

„Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom, dlatego Państwa rola jest tak ważna. Pragniemy wyrazić nasz najgłębszy szacunek dla Państwa zaangażowania w pomoc w wychowaniu najmłodszych” – podkreślił prezydent z małżonką.

„Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i przyniosą Państwu wiele radości” – dodała para prezydencka.

Wcześniej prezydent złożył krótkie życiecznia wszystkim babciom na tweeterze; wideo z życzeniami zamieściła też premier Beata Szydło.

Dzień Babci przypada w sobotę 21 stycznia, Dziadka – dzień później

PAP/Jacek Turczyk 

Para prezydencka przekazała życzenia babciom i dziadkom z okazji ich święta
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze