Polacy remisują z Hiszpanami 1:1 [ZDJĘCIA]

Wynikiem 1:1 zakończyło się w hiszpańskiej Sevilli kolejne spotkanie reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2020. Polacy mierzyli się z Hiszpanami. W 25 minucie spotkania bramkę dla rywali biało-czerwonych zdobył Alvaro Morata, zaś w drugiej połowie – w 54 minucie bramkę zdobył Robert Lewandowski.

Ostatni mecz fazy grupowej podczas Euro Polacy rozegrają 23 czerwca o 18:00 w Sankt Petersburgu. Będą wtedy walczyli ze Szwedami. Dzisiejszy remis uratował jeszcze matematyczne szanse Polaków na wyjście z grupy. Ich ostateczny los uzależniony jest od wyników ostatniej tury fazy grupowej. Polacy muszą zwyciężyć ze Szwedami, by mieć szansę na wyjście z grupy i wejście do fazy pucharowej.