Przecieszyn, 28.05.2017. Ks. Tymoteusz Szyd³o (P) z rodzicami Beat¹ (centrum-L) i Edwardem (centrum-P) Szyd³o w drodze na mszê prymicyjn¹ w rodzinnej parafii Matki Bo¿ej Czêstochowskiej w Przecieszynie (woj. ma³opolskie), 28 bm. Tymoteusz Szyd³o, syn premier, przyj¹³ 27 bm. œwiêcenia kap³añskie. (mr) PAP/Jacek Bednarczyk

Premier Szydło przedstawia swojego syna

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Premier Beata Szydło przedstawia mediom swojego syna, Tymoteusza, który w ubiegłą sobotę przyjął święcenia kapłańskie. Dzień później ks. Tymoteusz Szydło odprawił swoją primicyjną Mszę świętą. – Jesteśmy szczęśliwi i życzymy Tymoteuszowi, żeby wytrwał w swoim powołaniu – mówiła pani premier.

Pani Premier @BeataSzydlo przedstawia swojego syna, ks.Tymoteusza. pic.twitter.com/cI7fWqgPaF


Podczas pierwszej odprawianej Mszy św. ks. Tymoteusz Szydło prosił o szczególną modlitwę w jego intencji.- Na koniec proszę, módlcie się za mnie. Nie o to, bym był wybitnym księdzem; nie o to, żeby mnie ominęło wszelkie zło; nie o to, bym robił karierę, ale o to, abym przeżył moje życie tak, jak tu przed wami stoję: jako ksiądz. Pozwólcie, że pierwszym gestem mojego podziękowania dla was będzie to, co otrzymałem. Niczego innego nie mam. Podziękuję wam błogosławieństwem. Niech dobry Bóg opiekuje się wami i prowadzi do zjednoczenia ze sobą – powiedział ks. Tymoteusz Szydło.

fot. PAP/Jacek Bednarczyk

Premier Szydło przedstawia swojego syna
5 (84%) 5 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze