Sulejówek, 09.11.2016. Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystoœci wmurowania kamienia wêgielnego pod muzeum im. Józefa Pi³sudskiego w Sulejówku, 9 bm. Muzeum ma zostaæ otwarte w 2018 roku w setn¹ rocznicê odzyskania przez Polskê niepodleg³oœci. (cat) PAP/Jacek Turczyk ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. Prezydent: dobro ojczyzny musi byæ najwa¿niejsze (krótka)***

Prezydent: bardzo lubię koty

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Bardzo lubię koty; córka ma kota i ten kot akurat w tym momencie jest u nas. Bardzo lubię te zwierzęta, zresztą moi rodzice też mają i moja siostra też ma w swoim domu, więc koty są u nas w rodzinie – powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda.

Podczas niedzielnego wywiadu w TVN24 prezydent został zapytany, czy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim rozmawia na temat kotów. „Rzadko, czasem tak” – odpowiedział Duda.

W trakcie piątkowego posiedzenia Sejmu prezes PiS został uchwycony przez fotoreporterów podczas lektury „Atlasu Kotów”. Zdjęcie czytającego Kaczyńskiego było upubliczniane i komentowane m.in. na portalach społecznościowych.

W sobotę poinformowano, że prezes PiS przekazał „Atlas kotów” z dedykacją na charytatywną aukcję na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. „Dla przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami” – napisał w dedykacji Jarosław Kaczyński.

Fot. PAP/Jacek Turczyk

Prezydent: bardzo lubię koty
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze