Zdjęcie: zespół exdous 15, fot. YouTube

„Któż jest jak Ty…” [PIOSENKA]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

„Nasz Bóg” to utwór pochodzący z koncertowej płyty „Bo Jesteś”, nagranej i wydanej w 2013 roku. Projekt „Bo Jesteś” okazał się wielkim sukcesem zespołu exodus 15. Utwory z tej płyty dotarły do wielu tysięcy ludzi w Polsce.

Słowa pieśni są uwielbieniem. Jednocześnie pomagają uświadomić sobie jak wielkim darem jest nasza relacja z Bogiem Ojcem.

Nasz Bóg jest wielki
Nasz Bóg jest silny
Boże nikt inny nie równa się z tobą
Nasz Bóg uzdrawia
Jest Wszechmogący
Nasz Bóg Nasz Bóg
Nasz Bóg
Blaskiem rozświetlasz ciemności
Człowiek powstaje z marności
Któż jest jak Ty
Tylko Ty

W momentach zwątpienia lub braku sił ten fragment na pewno będzie pomocy. Szczególnie wyśpiewany z taką energią całego zespołu:

Jeśli nasz Bóg jest przy nas
Już nic nas nie zatrzyma
Jeśli nasz Bóg jest z nami
Któż jest przeciwko nam

Exodus 15  gra od 2005 roku. W 2008 roku wydał pierwszą płytę live, „Koncert Nadziei”, w 2010 nagrał w pełni autorską płytę „O Tobie”. Między rokiem 2007 a 2010 exodus 15 udał się czterokrotnie w trasę koncertową do USA, gdzie miał możliwość prowadzić uwielbienie w wielotysięcznych społecznościach. Obfitym w działania zespołu okazał się rok 2012, w którym muzycy nagrali dwie płyty („Jak dzieci”, „Kolędy”) oraz piąty raz pojechali w trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych. W czerwcu 2018 roju ukazała się kolejna z serii e15 – jak dzieci, płyta “Jaśniej”.
Zobacz także
Wasze komentarze