Fot. pixabay

Modlitwa, która czyni nas niewidzialnymi dla szatana

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Wszystko, co zanurzymy we Krwi Pana Jezusa stanie się niewidoczne dla szatana. Dlatego warto to zrobić o każdej porze dnia.

 

Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.

Zanurzam w Twojej Krwi wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek się o nich dowiem.

Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.

Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać, i mój odpoczynek.

Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie.

Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.

Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła świętego i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko do „banku” Twojej Krwi na „konto” Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, bez warunków i bez zastrzeżeń.

Jezu, rozpalaj moje serce miłością do Ciebie; stawaj się Centrum mojego życia na każdej jego płaszczyźnie i w każdym wymiarze; przemieniaj moje myślenie, patrzenie, słuchanie; wypełniaj i uzdrawiaj moją przeszłość; moją wolę, pamięć, rozum i uczucia;

Kieruj moim TERAZ, by było zgodne z Twoją wolą.

Chcę mówić to co Ty chcesz, a resztę przemilczeć.

Chcę czynić to co Ty chcesz, a resztę zostawić.

Chcę iść tam gdzie Ty chcesz, a resztę ogarniać modlitwą.

 Chcę cieszyć się tym co Ciebie cieszy, być pociechą w Twoim smutku; cierpieć co Ty chcesz i otwartym sercem przyjmować z wdzięcznością to, co Ty mi w każdym momencie zsyłasz.

Chcę słuchać Twego słowa i wypełniać je; kochać tych, których Ty kochasz; troszczyć się o tych, których mi dajesz; widzieć w ludziach to co Ty chcesz i służyć im tak, jak Ty chcesz.

Bądź Wola Twoja – zawsze i we wszystkim. Amen.

[Zobacz też: Skuteczna modlitwa w sprawach beznadziejnych]

Zobacz także
Wasze komentarze