pexels

Nie mogłam mieć dzieci. Zostałam uzdrowiona za pośrednictwem św. Rity [ŚWIADECTWO]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Nigdy nie przyszło mi nawet przez myśl, że pewnego dnia usłyszę od lekarza: „Przykro mi, ale nie może mieć pani dzieci”. Ratując w dzieciństwie moje życie, uszkodzono mi na tyle organy, że nie były one w stanie przyjąć nowego życia. Nigdy nie zapomnę bólu, jaki czułam, ilości łez, które wypłakałam.

Od dawna tak bardzo pragnęłam zostać mamą. Wierzyłam w siłę modlitwy, modliłam się i błagałam święta Ritę o cud. Całkowicie zawierzyłam swoje życie Panu, zbliżyłam się do Niego jak nigdy wcześniej, jeździliśmy z mężem wieczorami na adorację Najświętszego Sakramentu. Zamawiając nowenny na każdy dzień prosiłam czcigodną świętą Ritę, abym i ja mogła urodzić dziecko.

>>> Modlitwa do św. Rity, gdy wszystko zawodzi

Niecałe dwa lata od diagnozy lekarzy i – ku ich zdziwieniu – zaszłam w ciążę. Płakaliśmy z mężem ze szczęścia. Okres ciąży był dla nas cudownym czasem, czułam się bardzo dobrze, bez najmniejszych komplikacji. Dzień przed terminem siłami natury urodziłam zdrową córeczkę Sarę. Święta Rito, brakuje mi słów, by wyrazić wdzięczność za wstawiennictwo dla nas, za najpiękniejszy dar niebios jaki otrzymaliśmy z mężem.

Elżbieta

>>> On nie odmówi jej niczego o co poprosi. Cuda św. Rity [WIDEO]

***

Świadectwo pochodzi ze strony: augustianki.pl 

Zobacz także
Wasze komentarze