Fot. Facebook/LangustaNaPalmie

Ojciec Szustak rusza z nowym cyklem. Tym razem tylko dla dorosłych

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Ojciec Szustak niebawem wyruszy z nowym cyklem. Tym razem tylko dla dorosłych. Dziś o 16:00 rusza sprzedaż biletów.

„Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło, schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, słabości i poczucia przegranej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osądzenia, odrzucenia i pokazania światu jacy naprawdę jesteśmy. Wstydu naszej brzydoty, naszych porażek i poczucia bezsensu. Najwyższa pora z tym skończyć! Zapraszam Was do kilkunastu miast Polski na niezwykłe spotkania, na których pozwolimy, żeby ogarnęło nas światło, które wreszcie pozwoli nam wyjść z cienia, z mroku naszego wstydu. Żebyśmy wreszcie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żebyśmy mogli wreszcie powiedzieć: Już się nie wstydzę! – pisze dominikanin o wydarzeniu na swoim facebookowym profilu Langusta na Palmie.

Spotkania odbędą się w kwietniu i w maju w Katowicach, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Kielcach, Gdańsku, Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Białymstoku i Częstochowie.

Bilety będzie można kupić tylko przez internet, link pojawi się na profilu Langusty. Sprzedaż rusza w niedzielę 19.01 od godz. 16:00.  Kliknij tutaj, aby zobaczyć link do zapisów >>> Langusta na Palmie 

Zobacz także
Wasze komentarze