Śluby kościelne w nowym reality-show „Wyjdź za mnie” [WIDEO]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Telewizja Polsat i Jake Vision rozpoczęły prace nad nowym reality-show „Wyjdź za mnie”, w którym czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki wprowadzi się do luksusowej posiadłości – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właśnie wystartowały castingi do programu.

„Wyjdź za mnie” to polska wersja formatu „The Spouse House”, należącego do portfolio TLC. Formuła reality-show polega na tym, że siedem kobiet i siedmiu mężczyzn bierze udział w miłosnym eksperymencie.

 

Czternaścioro singli przez okres kilku tygodni zamieszka w Domu Zaręczyn – luksusowej posiadłości zlokalizowanej poza terytorium Polski. Bohaterowie programu nie będą mieli możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Podczas kolacji, wycieczek i randek mają poznać się lepiej i zakochać się w sobie. Nad budową pomiędzy singlami będą czuwać psycholodzy.

W finale każdego odcinka uczestnicy reality-show mają szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub kościelny lub cywilny w programie, bez udziału rodziny i najbliższych, ale w towarzystwie pozostałych bohaterów programu. Jeśli odcinek nie zakończy się oświadczynami i ślubem, uczestnicy wyeliminują jednego mężczyznę i jedną kobietę. Na miejsce wyeliminowanych do Domu Zaręczyn wprowadzeni zostaną całkiem nowi bohaterowie, którzy mogą zerwać istniejące relacje.

Premiera programu zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku.

Zobacz także
Wasze komentarze