Śluby kościelne w nowym reality-show „Wyjdź za mnie” [WIDEO]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Telewizja Polsat i Jake Vision rozpoczęły prace nad nowym reality-show „Wyjdź za mnie”, w którym czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki wprowadzi się do luksusowej posiadłości – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właśnie wystartowały castingi do programu.

„Wyjdź za mnie” to polska wersja formatu „The Spouse House”, należącego do portfolio TLC. Formuła reality-show polega na tym, że siedem kobiet i siedmiu mężczyzn bierze udział w miłosnym eksperymencie.

 

Czternaścioro singli przez okres kilku tygodni zamieszka w Domu Zaręczyn – luksusowej posiadłości zlokalizowanej poza terytorium Polski. Bohaterowie programu nie będą mieli możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Podczas kolacji, wycieczek i randek mają poznać się lepiej i zakochać się w sobie. Nad budową pomiędzy singlami będą czuwać psycholodzy.

W finale każdego odcinka uczestnicy reality-show mają szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub kościelny lub cywilny w programie, bez udziału rodziny i najbliższych, ale w towarzystwie pozostałych bohaterów programu. Jeśli odcinek nie zakończy się oświadczynami i ślubem, uczestnicy wyeliminują jednego mężczyznę i jedną kobietę. Na miejsce wyeliminowanych do Domu Zaręczyn wprowadzeni zostaną całkiem nowi bohaterowie, którzy mogą zerwać istniejące relacje.

Premiera programu zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku.

Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze