fot PAP/EPA/KHALED KAMEL – ilustracyjne

Rzecznik MSZ: w wypadku w Egipcie zginęło dwoje Polaków – matka z dzieckiem

Rzecznik MSZ Paweł Wroński przekazał, że w wypadku busa z turystami w Egipcie zginęło dwoje Polaków – matka z dzieckiem. Dodał, że na razie nie ma więcej informacji, zbiera je teraz polski konsul.

Jaki pierwsze o wypadku polskich turystów w Egipcie poinformowało radio RMF FM.

Wroński w rozmowie z PAP potwierdził tę informację. Poinformował, że doszło do wypadku busa z turystami.

– To była wycieczka fakultatywna i wśród ofiar, mamy potwierdzenie, że jest dwójka Polaków – matka z dzieckiem – powiedział rzecznik MSZ.

Zaznaczył, że do wypadku doszło „niedawno” i nie wie jeszcze, ile osób, w tym ilu Polaków, było w busie. Dodał, że polski konsult zbiera teraz informacje.

Google News
Bądź na bieżąco z Misyjne.pl!

Obserwuj misyjne.pl w Google News. Dodaj nas do ulubionych, aby nie przegapić najważniejszych treści z kraju i ze świata.

Czytałeś? Wesprzyj nas!

Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!

Zobacz także
Wasze komentarze