fot PAP/EPA/KHALED KAMEL – ilustracyjne
Rzecznik MSZ: w wypadku w Egipcie zginęło dwoje Polaków – matka z dzieckiem
Rzecznik MSZ Paweł Wroński przekazał, że w wypadku busa z turystami w Egipcie zginęło dwoje Polaków – matka z dzieckiem. Dodał, że na razie nie ma więcej informacji, zbiera je teraz polski konsul.
Jaki pierwsze o wypadku polskich turystów w Egipcie poinformowało radio RMF FM.
Wroński w rozmowie z PAP potwierdził tę informację. Poinformował, że doszło do wypadku busa z turystami.
– To była wycieczka fakultatywna i wśród ofiar, mamy potwierdzenie, że jest dwójka Polaków – matka z dzieckiem – powiedział rzecznik MSZ.
Zaznaczył, że do wypadku doszło „niedawno” i nie wie jeszcze, ile osób, w tym ilu Polaków, było w busie. Dodał, że polski konsult zbiera teraz informacje.
Bądź na bieżąco z Misyjne.pl!
Obserwuj misyjne.pl w Google News. Dodaj nas do ulubionych, aby nie przegapić najważniejszych treści z kraju i ze świata.
Wybrane dla Ciebie
Czytałeś? Wesprzyj nas!
Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!
| Zobacz także |
| Wasze komentarze |
Łeba: muzyka klasyczna, duchowość i nadmorski klimat spotykają się w jednym miejscu
Portugalia: tysiące strażaków walczy z pożarami lasów i nieużytków rolnych
Jubileusz Młodych: młodzi z oblackich parafii wyruszyli [+GALERIA, WIDEO]





Wiadomości
Wideo
Modlitwy
Sklep
Kalendarz liturgiczny