Strona internetowa poświęcona zaginionemu ks. Krzysztofowi Grzywoczowi

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.
Ruszyła nowa odsłona strony internetowej poświęconej osobie zaginionego 17 sierpnia 2017 r. w szwajcarskich Alpach ks. dr. Krzysztofa Grzywocza: kskrzysztofgrzywocz.pl. Jej celem, jak informuje w dekrecie powołującym bp Andrzej Czaja, jest gromadzenie i archiwizowanie bogatego depozytu, jaki Kościołowi lokalnemu i powszechnemu pozostawił ks. Krzysztof.

Strona za pomocą nowoczesnych środków społecznego przekazu ma promować jego nauczanie, być miejscem formacji i – zgodnie z myślą bliską ks. Grzywoczowi – ma służyć rozwojowi zarówno ludziom uczestniczącym w budowie projektu, jak również wszystkim jego odbiorcom. Strona ta jest oficjalnym projektem diecezji opolskiej, a treści w niej zawarte są umieszczone za zgodą władz duchownych. Projekt jest przedsięwzięciem niekomercyjnym.

Ks. dr Krzysztof Grzywocz, ur. 17 X 1962 r. – kapłan diecezji opolskiej, ceniony rekolekcjonista i kierownik duchowy, egzorcysta, penitencjarz, psychoterapeuta, wykładowca teologii duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego, autor wielu publikacji z zakresu życia duchowego. 17 sierpnia 2017 r. zaginął w Alpach Lepontyńskich w okolicy szczytu Bortelhorn, na granicy między Szwajcarią i Włochami. 23 sierpnia 2017 r. zakończono oficjalne poszukiwania, ks. Grzywocz został uznany za zaginionego.

Fot. kskrzysztofgrzywocz.pl

Strona internetowa poświęcona zaginionemu ks. Krzysztofowi Grzywoczowi
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze