epa05663827 Flames rise from the wreckage of a Pakistan International Airlines (PIA) ATR 42 turboprop passenger plane after it crashed near Abbottabad,Pakistan, 07 December 2016. A Pakistan International Airlines (PIA) ATR 42 plane with flight number PK-661 with more than 40 people on board has crashed in the north of the country. A spokesperson for the PIA said that an emergency response centre was activated and all resources possible were being mobilised to locate the aircraft. The PIA flight PK-661 was on its way from Chitral to Islamabad. EPA/STRINGER BEST QUALITY AVAILABLE Dostawca: PAP/EPA.

Świadkowie katastrofy w Pakistanie: nieprawdopodobne, by ktoś przeżył

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Według świadków, przytoczonych przez agencję Reutera, jest nieprawdopodobne, by ktoś przeżył katastrofę pakistańskiego samolotu, który rozbił się w środę w czasie lotu do Islamabadu; wiele ciał jest spalonych w stopniu uniemożliwiającym identyfikację.

„Wszystkie ciała są spalone i nie do rozpoznania, szczątki samolotu rozrzucone” – powiedział Reuterowi przedstawiciel władz Taj Muhammad Khan, który udał się na miejsce katastrofy. Oświadczył, że świadkowie powiedzieli mu, że samolot rozbił się w terenie górzystym, a przed uderzeniem w ziemię stanął w płomieniach.

Samolot z ponad 40 osobami na pokładzie należący do pakistańskich linii lotniczych (Pakistan International Airlines) rozbił się w środę w czasie lotu do Islamabadu z miasta Chitral na północy kraju.

foto. PAP/EPA/STRINGER BEST

Świadkowie katastrofy w Pakistanie: nieprawdopodobne, by ktoś przeżył
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze