Formuła 1

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące Formuła 1

Wiadomości

F1: Max Verstappen triumfuje w Arabii Saudyjskiej

Drugi jest Sergio Pérez, a trzeci Charles Leclerc. Grand Prix Arabii Saudyjskiej to drugi wyścig w tym sezonie. W pierwszym,

Czytaj dalej
Świat

Początek sezonu F1: Verstappen pozbawił rywali złudzeń [+GALERIA]

Jeśli ktoś liczył, że początek tego sezonu F1 przyniesie jakąś rewolucję, to już wiemy, że się przeliczył. Grand Prix Bahrajnu wygrał bowiem Max Verstappen,

Wiadomości

F1: Verstappen zwycięsko kończy sezon

Holender wygrał GP Abu Zabi, czym potwierdził swą dominację w sezonie 2023. Max Verstappen zdobył pole position w GP Abu

Wiadomości

GP Las Vegas: po kwalifikacjach Ferrari świętuje, ale nie obyło się bez skandalu

Pierwsze dwa miejsca w wyścigu kwalifikacyjnym przed jutrzejszym GP Las Vegas zajęło dwóch zawodników Ferrari:  Charles Leclerc i Carlos Sainz.

Wiadomości

GP Sao Paulo: Max Verstappen w topowej formie notuje kolejne zwycięstwo

To już 16. zwycięstwo Maxa Verstappena w tym sezonie! Pobił swój własny rekord z poprzedniego sezonu, kiedy na 1. miejscu

Świat

F1: Max Verstappen znów najlepszy. Imponujący start dał mu zwycięstwo

Max Verstappen wygrał sobotni sprint na brazylijskim torze Interlagos. Holender na starcie wyprzedził zwycięzcę kwalifikacji, Lando Norrisa i do mety

Sport

F1: Max Verstappen zwycięzcą Grand Prix USA

Max Verstappen zwyciężył w wyścigu o Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Na torze w Austin oglądaliśmy pasjonujący pojedynek pomiędzy Holendrem, Lewisem

Wiadomości

Zakończyło się F1 w Katarze

Zakończył się wyścig Grand Prix Kataru Formuła 1. Na podium stanęli Lando Norris, Oscar Piastri oraz zwycięzca – Max Verstappen.

Wiadomości

Max Verstappen wygrywa GP Japonii. Red Bull zostaje mistrzem konstruktorów [+GALERIA]

Wyścig GP Japonii od samego początku pełny był chaosu. Jeszcze przed pierwszym zakrętem zderzyli się ze sobą Esteban Ocon, Alex

Wiadomości

Carlos Sainz zwycięzcą F1 w Singapurze. Wypadek podczas ostatniego okrążenia

Hiszpański zawodnik Carlos Sainz stanął na 1 miejscu podczas niedzielnego wyścigu Grand Prix na Marina Bay Street Circuit w Singapurze.

Sport

F1 – GP Austrii: Verstappen znów nie do pokonania

F1 – GP Austrii: wyścig to kolejna runda tegorocznej rywalizacji najszybszych kierowców świata. Z pole position po raz kolejny startował

Sport

Formuła 1: Max Verstappen zwycięzcą GP Kanady

Dziś wyścig o Grand Prix Kanady na torze w Montrealu, który jest kolejną rundą mistrzostw świata Formuły 1. Max Verstappen

Wiadomości

Max Verstappen tryumfuje w Grand Prix Hiszpanii

Niedzielne zawody Grand Prix w Barcelonie zakończyły się zwycięstwem Maxa Verstappena. Holender startujący z pole position (pierwsza pozycja startowa) zakończył

Polska

F1. GP Monako 2023: Max Verstappen znów najlepszy

Niedziela to kolejne emocje związane z rywalizacją najlepszych kierowców w Formule 1. Opady deszczu miały być szansą Fernando Alonso na

Wiadomości

Badanie: kierowcy Formuły 1 mrugają tylko na niektórych odcinkach trasy wyścigu

W życiu codziennym przeważnie nie zwracamy uwagi na mrugniecie oka. Jednak w przypadku wyścigów Formuły 1 powoduje ono u kierowcy

Wiadomości

Formuła 1: zawody we Włoszech odwołane. Organizatorzy przekazali żywność powodzianom

Organizatorzy wyścigu Formuły 1, odwołanego w Imoli we włoskim regionie Emilia-Romania z powodu powodzi, przekazali na rzecz tamtejszej ludności żywność

Wiadomości

Sergio Perez zwycięzcą F1 w Baku

Meksykanin Sergio „Checo” Perez wygrał niedziele zawody formuły 1 Grand Prix Azerbejdżanu w stolicy tego kraju, Baku. Zaraz za nim

Wiadomości

Zmieniono wyniki niedzielnego wyścigu F1

Meksykański zawodnik formuły 1 Sergio „Checo” Perez wygrał niedzielne zawody Saudi Arabian Grand Prix w Dżuddzie. Za nim uplasował się

Wiadomości

Pierwszy wyścig F1 w sezonie: Max Verstappen zwycięzcą wyścigu o Grand Prix Bahrajnu

Max Verstappen został zwycięzcą wyścigu o Grand Prix Bahrajnu! Holender po raz pierwszy w karierze wygrał wyścig inauguracyjny i po

Sport

Formuła 1: George Russell wygrał pierwszy wyścig w karierze

Brytyjczyk George Russell wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Brazylii. To jego pierwsza wygrana w karierze i pierwsza teamu

Sport

Formuła 1: Max Verstappen przeszedł do historii

Czternaste zwycięstwo w 2022 r.! Max Verstappen pobił rekord wygranych wyścigów w jednym sezonie F1. Na torze w Meksyku ze

Wiadomości

F1: Max Verstappen nie do zatrzymania

Mimo zapewnienia sobie drugiego z rzędu tytułu mistrza świata Formuły 1 Max Verstappen znów był najlepszy podczas kolejnego weekendu sezonu.

Wiadomości

Nawałnica podczas Grand Prix Formuły 1 w Japonii. Max Verstappen mistrzem świata

Wyścig o Grand Prix Japonii utrudniła prawdziwa ulewa. Zmagania były kilkukrotnie przerywane. Ostatecznie kierowcy po długiej przerwie wrócili na tor.

Wiadomości

Sergio Perez zwycięzcą Formuły 1 w Singapurze

Meksykanin Sergio „Checo” Perez wygrał dzisiejszy wyścig Formuły 1 w Singapurze. Za nim na podium uplasowali się kolejno Leclerc i

Wiadomości

Formuła 1: Max Verstappen wygrywa w Holandii

Max Verstappen został zwycięzcą niedzielnego wyścigu Grand Prix Formuły 1 w Holandii. Na drugim miejscu uplasował się George Russell, na

Wiadomości

Formuła 1 Grand Prix Belgii [GALERIA]

Na belgijskim torze Spa-Francorchamps w Stavelot odbywają się dzisiaj sesje treningowe zawodników przed jutrzejszym Grand Prix Belgii.

Wiadomości

Formuła 1: Max Verstappen wygrał wyścig o Grand Prix Francji

W niedzielnym wyścigu Formuły 1 zwyciężył Max Verstappen, drugie miejsce zajął Lewis Hamilton. Podium zamknął Russel.

Wiadomości

Charles Leclerc zwycięzcą Grand Prix Austrii [+GALERIA]

To drugie zwycięstwo Leclerca w tym sezonie. Tym razem pokonał Maxa Verstappena, który do dwunastego okrążenia utrzymywał się na prowadzeniu.

Sport

Max Verstappen wygrywa Grand Prix Kanady!

GP Kanady to kolejna odsłona sezonu 2022/23 w Formule 1. Tym razem kierowcy ścigali się na Circuit Gilles Villeneuve w

Wiadomości

Formuła 1: w Azerbejdżanie wygrywa Verstappen

Zwycięzcą Grand Prix Baku w Azerbejdżanie został Max Verstappen. Na drugim miejscu uplasował się Sergio Perez, a na trzecim George

Wiadomości

F1: Sergio Pérez wygrał niedzielny wyścig

Sergio Pérez wygrał wyścig F1 odbywający się w Księstwie Monako. Carlos Sainz przyjechał na 2. miejscu, a na 3. lokacie

Świat

F1: Max Verstappen najlepszy w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Max Verstappen wygrał wyścig o GP Hiszpanii Formuły 1. Holender ruszał do wyścigu jako drugi, ale wykorzystał awarię bolidu Ferrari.

Wiadomości Przedsezonowe testy F1 w Barcelonie

Formuła 1: Max Verstappen wygrywa GP Emilii Romani

Grand Prix Emilia Romagna to czwarta tegoroczna eliminacja sezonu F1. Kierowcy mieli do pokonania 63 okrążenia Pierwsze miejsce zajął Max