Igrzyska Paraolimpijskie

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące Igrzyska Paraolimpijskie

Przerwa

Przewodnik oświadczył się niewidomej biegaczce podczas igrzysk paraolimpijskich [WIDEO]

Oprócz wszystkich sportowych sukcesów tegorocznych Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio było też miejsce na… oświadczyny, które zostały uchwycone przez kamery. Keula Nidreia Pereira

Czytaj dalej
Sport

Tokio: mamy złoto! Renata Śliwińska z rekordem w pchnięciu kulą

Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio zaskakują sukcesami polskich zawodników. W sobotę złoty medal przyniósł występ Renaty Śliwińskiej. Polka zdobyła go w pchnięciu kulą

Wiadomości

Kolejny złoty medal dla Polski na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio!

W skoku w dal Karolina Kucharczyk zajęła pierwsze miejsce uzyskując wynik 6,03 m. To drugi złoty medal Kucharczyk na paraolimpiadzie.

Sport

Piękna noc paraolimpijczyków. Dwa złota i brąz dla Polski!

Polscy paraolimpijczycy triumfują w Tokio! Minionej nocy zdobyli trzy kolejne medale. Złote krążki wywalczyły biegaczka Barbara Bieganowska-Zając i debel tenisistek:

Wiadomości

Złota niedziela! Polacy zdobyli w Tokio kolejne dwa złote medale

Dwa złote medale udało się polskim sportowcom wywalczyć podczas trwających w Tokio Igrzysk Paraolimpijskich. Mistrzami zostali: tenisista stołowy Patryk Chojnowski

Wiadomości

W łonie matki był poddany aborcji, dziś jest mistrzem pływania

„Wcześniej nie dbałem o Boga, Obwiniałem Go za to, kim się stałem, za to, jak mnie stworzył, i za to,

Wiadomości

Watykan: kiedy wymyślono paraolimpiadę?

Podobnie jak w czasie „inkluzywnych” zawodów sportowych wspieranych przez Piusa X w latach 1905-1908, paraolimpiada jest dziś krokiem naprzód w