Zjazd Dorosłej NINIWY

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Masz skończone 24 lata? Pracujesz? Masz żonę, męża, dzieci? A może jesteś nowoczesnym „singlem”? Chcesz pogłębiać swoją wiarę i – mimo dorosłych obowiązków oraz tzw. braku czasu – zawalczyć o swój rozwój duchowy? Te spotkania są dla Ciebie! Weekendowe Zjazdy Dorosłej NINIWY to przedłużenie młodzieżowej tradycji na gruncie nowych wyzwań i problemów życiowych.

Od jakiegoś czasu powstają także lokalne Dorosłe NINIWY. Nasz zjazd to dla nich szansa spotkania w większym gronie. Pobądź razem z innymi dorosłymi (a czasem i z dziećmi tych dorosłych), którym bliskie są niniwowe korzenie!Podziel się swoimi codziennymi doświadczeniami i wiarą. Masz okazję trochę odetchnąć w kokotkowym mikroklimacie i po prostu pobyć!

Spotykamy się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde spotkanie ma temat przewodni. Najintensywniejsza programowo jest sobota. Jeśli nie możesz przyjechać na cały weekend, wpadnij chociaż wtedy! Dbamy też o to, by w programie znalazło się sporo czasu na luźne pobycie ze sobą, rozmowy i nadrobienie przyjacielskich zaległości.

Kiedy?

Termin II: 13–15.09

Zapisy: do poniedziałku 9.09

Zjazd prowadzi: o. Tomasz Maniura

Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30. Możliwy przyjazd tylko na część zjazdu, np. wyłącznie na sobotę, która jest najbogatsza programowo.

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 100 zł/os. (dzieci do 3. roku życia za darmo)

Zobacz także
Wasze komentarze