Letnia Kuźnia Charakteru (I turnus)

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.
Nudzą Cię leniwe i mało ambitne wakacyjne wyjazdy? Chcesz spędzić czas aktywnie i konstruktywnie? Potrzebujesz rekolekcji, ale jednocześnie radosnego odpoczynku? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy odpowiedni miks! Przyjedź do Kokotka na „Kuźnię Charakteru”! Wejdź w zaplanowany program dnia, w którym jest miejsce na modlitwę, pracę ― fizyczną i duchową, rozmowę z kapłanem, Eucharystię, zabawę i relaks. Proponujemy Ci ciekawy wypoczynek, który doda Ci sił i przyniesie satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu!
Oprócz wakacji, proponujemy także studencką wersję „Kuźni Charakteru”! Dodatkowo zachęcamy, by osoby przyjeżdżające indywidualnie lub w grupach bez kapłana, wchodziły w tryb „Kuźni” także poza wyznaczonymi wakacyjnymi turnusami. W Kokotku nie warto marnować czasu, a nic tak nie buduje, jak dobrze wykonana praca!
W 2018 roku już po raz drugi proponujemy osobną Kuźnię dla panów i dla pań! Dwa z czterech wakacyjnych turnusów pozostają w grupach mieszanych, a pozostałe oddajemy po jednym dla każdej z płci! Facetami zajmie się porządnie o. Kazimierz w ramach Ludzi Lasu. Nie zabraknie „przeciorania”, musztry czy solidnej zaprawy po okolicznych lasach. Coś dla prawdziwych twardzieli. Szkoła życia. Dziewczyny z kolei trafią pod… chochelkę ? sióstr oblatek w ramach Kuchennych Rekolekcji – tak, tak, skojarzenie z programem telewizyjnym zamierzone. Oczywiście nie chodzi wyłącznie o gotowanie, ale przygotowanie do roli matki i żony w pełniejszym sensie. W obu przypadkach trzeba będzie solidnie zakasać rękawy!

 

Letnia Kuźnia Charakteru (I turnus) – 25 – 30.06.2018
Rozpoczęcie w poniedziałek o 19.00, a zakończenie w sobotę obiadem o 14.30.
Prowadzi: o. Piotr Prauzner-Bechcicki OMI

Zobacz także
Wasze komentarze