VI Festiwal Together „Wyprawy z wiarą”

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Pościgi, wypadki, ulewy, zachody słońca, piękne górskie widoki, cuda i niezwykłe zdarzenia. Można by pisać co dzieje się na wyprawach, ale to materiał nawet na film. Jednak nawet książka czy film nie odda rzeczywistości wypraw tak dobrze jak spotkanie z człowiekiem.

Po zakończonym sezonie rowerowym, w Lublińcu odbywa się Festiwal rowerowy Together, w którym uczestniczą wszystkie ekipy, biorące udział w akcji Together – jedź z nami oraz oczywiście NINIWA Team. Spotkanie odbywa się co roku MDK Lubliniec. Na scenie uczestnicy każdej z wypraw opowiadają o swoich przeżyciach i przygodach oraz pokazują zdjęcia. W trakcie przerw i po zakończeniu głównej części festiwalu można oczywiście “złapać” kogoś z wyprawowiczów i wyprawowiczek, żeby o wszystkim dokładnie porozmawiać i uzyskać najlepsze informacje z pierwszej ręki. Zapraszany jest również gość specjalny, niezwiązany z wyprawami NINIWA Team, aby opowiedzieć co nieco o swoich doświadczeniach.

Festiwal cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Rowerzyści, oprócz niesamowitych opowieści, dają niecodzienne świadectwo Boga, trochę “przemyconego” w wyprawie.

Organizator: o. Tomasz Maniura OMI

 

 

Zobacz także
Wasze komentarze