VI Kongres Młodych i A2 – Animacja Animatorów

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

To już szósty Kongres Młodych, czyli twórcze spotkanie liderów i animatorów! Tym razem na wiosnę, a nie pod koniec roku! Dawny termin nie do końca sprzyjał temu ważnemu wydarzeniu i uznaliśmy, że dobrze połączyć je ze spotkaniem A² – Animacja Animatorów, gromadzącym podobną ekipę ludzi.

Animacja Animatorów to czas na naukę, modlitwę, zabawę i pracę w oparciu o „Podręcznik Niniwity”! Wszystko po to, aby młodzi animatorzy wspólnot mogli jeszcze lepiej, sprawniej oraz kreatywniej prowadzić spotkania NINIWY!

Warsztaty, które dla Was przygotowaliśmy, są okazją zarówno do rozwijania podstawowych umiejętności dydaktycznych i pedagogicznych, jak i pogłębiania wiedzy związanej z wiarą oraz przewodzenia grupie.

Zapraszamy Was zatem, drodzy Przedstawiciele wspólnot, na ten weekend do Kokotka. Gwarantujemy, że po przeżytym szkoleniu zyskacie mobilizację do działania!

Kiedy? 8–10.02

Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30.

Zapisy: do poniedziałku 4.02 (mailowo na adres [email protected])

Prowadzi: o. Tomasz Maniura

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 60 zł

Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni, muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Zgodę można pobrać ze strony internetowej: www.niniwa.org/kontakt/zgoda-opiekunow/.

Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze