fot. PAP/Grzegorz Momot
Znamy zwycięzcę zawodów w Wiśle. Jak poradzili sobie Polacy?
Zwycięzcą niedzielnych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle został niemiecki skoczek Pius Paschke. W pierwszej dziesiątce nie uplasował się żaden z polskich zawodników.
Pius Paschke skoczył na odległość 133.5 m., co dało mu pierwsze miejsce w niedzielnych zawodach w Wiśle. Za nim uplasowało się dwóch Austriaków: odpowiednio Jan Hoerl na drugim oraz Stefan Kraft na trzecim miejscu. Z Polaków najlepiej poradził sobie Andrzej Wąsek, który skokiem na 127 m. wylądował na 11. pozycji. Zaraz za nim znalazł się Aleksander Zniszczoł.

W drugiej turze brało udział jeszcze czterech innych polskich skoczków. Jakub Wolny zajął 18. miejsce, Dawid Kubacki wylądował na 19. pozycji, Kamil Stoch na 25., a Piotr Żyła ukończył zawody na 26. miejscu.





| Galeria (5 zdjęć) |
Bądź na bieżąco z Misyjne.pl!
Obserwuj misyjne.pl w Google News. Dodaj nas do ulubionych, aby nie przegapić najważniejszych treści z kraju i ze świata.
Wybrane dla Ciebie
Czytałeś? Wesprzyj nas!
Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!
| Zobacz także |
| Wasze komentarze |
Lando Norris zwycięzcą wyścigu w Abu Zabi. Perez wycofał się po efektownym piruecie
Bp Michał Janocha: średniowieczne katedry budowano długo i na długo – na wieczność [ROZMOWA]
Niemcy: Mikołajowie rywalizują w biegu na różnych dystansach, by wyłonić tego najszybszego [GALERIA]





Wiadomości
Wideo
Modlitwy
Sklep
Kalendarz liturgiczny