Zdjęcie: papież z wolontariuszami ŚDM, fot. arch.

Zostań wolontariuszem długoterminowym na ŚDM w Panamie!

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Komitet Organizacyjny ŚDM Panama 2019 zaprasza do współpracy przy organizacji spotkania wolontariuszy długoterminowych z Polski. Tę informację przekazał dziś dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM ks. Emil Parafiniuk.

Jak wyjaśnił ks. Emil Parafiniuk, do Panamy pojedzie kilkoro wolontariuszy długoterminowych, którzy włączą się w pracę lokalnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019 r. Rekrutacja wolontariuszy będzie się odbywała za pośrednictwem Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM i przy współpracy z diecezjalnymi duszpasterstwami młodzieży z całej Polski.

Nie wiadomo jeszcze jak wielu wolontariuszy z Polski pojedzie do Panamy. Nie są też znane szczegóły dotyczące planowanego okresu współpracy ani kompetencji.

34. ŚDM w Panamie które odbędą się w dn. 22-27 stycznia 2019 r. pod hasłem „Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!” (Łk 1,38). Poprzedzą je Dni w Diecezjach, które zaplanowane w terminie 17-21 stycznia 2019 na terenie Panamy, Kostaryki i Nikaragui.

Fot. EpiskopatNews, flickr.com

Zobacz także
Wasze komentarze