Za przyczyną świętego Jana Pawła II uzdrowionych zostało wiele osób. W potrzebie warto zwrócić się do niego o pomoc!

Boże, który jesteś Stwórcą człowieka oraz Panem życia i śmierci, bądź uwielbiony! Jeśli jest Twoją wolą, Panie, abym wyzdrowiał, proszę Cię za przyczyną świętego Jana Pawła II o uzdrowienie mnie z tej choroby. Niech Duch Święty, którego otrzymałem w sakramencie chrztu i bierzmowania, pomoże mi przyjąć Twoją świętą wolę. Niech On mnie prowadzi; niech mnie obdarzy męstwem, abym potrafił przyjąć i dźwigać swój krzyż.

Uwielbiam Cię, Panie, za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłeś i ciągle obdarzasz. Chcę wykonać do końca zadanie, jakie mi zleciłeś. Przez zasługi Twojego Syna, który cierpiał na krzyżu, proszę Cię: obdarz mnie zdrowiem ciała i duszy

Amen.

Modlitwa o uzdrowienie za przyczyną św. Jana Pawła II
5.17 (86.18%) 463 ocen.


źródło: Redakcja

Udostepnij

FacebookTwitterGoogle+

Wspomóż nas Przyjaciele misji

«
»

Wasze komentarze

  Komentarzy:: 83


 1. Odmawialam ta modlitwe w styczniu i lutym,wtedy kiedy myslalam,ze strace tate bo tak nam powiedzieli lekarze i zostalam wysluchana.Tato jest z nami nawet lekarze nie potrafia wytlumaczyc jak on ,,wrocil z tego ogromnego zakretu,, powiem tylko tyle,ze to chore serce.Jest z nami chodzi ,cieszy sie zyciem i wie ,ze w ciagu tych 2 miesiecy umieral 3 krotnie.oddajcie sie Panu Bogu,Jezusowi i Duchowi Sw. a takze Maryji i modlcie sie do Ojca Swietego .Ja nie bylam osoba wierzaca do dnia w ktorym moj tato ,,wyladowal,, na oiom z niklymi szansami na przetrwanie mysle,ze Pan Bog robi nam takie,, trzesienia ziemi,, zebysmy do niego wrocili bo przeciez on nas kocha jeszcze bardziej niz mozemy to sobie wyobrazic.Wiara czyni cuda i ja naprawde w to wierze.Z Panem Bogiem

  • To piękne świadectwo,dziękuję ci .


   To piękne świadectwo,dziękuję ci za nie.A twojemu Tacie życzę jeszcze wielu lat życia w dobrym zdrowiu. Renika


 2. Janie
  Pawle drugi ratuj uzdrow z ciezkiej depresji przywroc pamięć daj odzyskać radość i sens życia zmiłuj się nade mną nie mam juz sily pomoz mi ojcze święty


 3. Janie Pawle II dopomóż, wstaw się za mną jutro żebym dostała termin przyjęcia do szpitala i żeby operacja zakończyła się szczęśliwie. Wstaw się za mną Janie Pawle II w moich modlitwach.


 4. Janie Pawle II proszę o pomoc, żebym dostała termin przyjęcia do szpitala. Błagam, błagam, błagam wstaw się za mną wraz ze świętą Rita u Pana Boga , Pana Jezusa, Ducha sw. i Matki Najświętszej. Wierzę że wiara czyni cuda. Dopomóż Ojcze Święty. Z Panem Bogiem.


 5. Ojcze Święty . Janie Pawle II , proszę o modlitwę w intencji mojej córki , proszę o pomoc , ulecz ja Ojcze ,dodaj siły , proszę pobłogosław moje dziecko .


 6. Panie Boze,pomoz mi prosze,wyzdrowiec z chorob,ktore mnie nekaja,daj mi sile,abym mogl wyzdrowiec,abym mogl pomagac innym wyzdrowiec.Ojcze Swiety,daj mi sile,spraw,abym wyzdrowial,spraw,aby i inni tutaj modlacy sie do Ciebie wyzdrowieli.Amen.Jolcia,zglos sie na strone -akademiawitalnosci.pl-zibi-historia-pomozemy Tobie!


 7. Drogi Ojcze Swiety , Poprzez Twoje wstawiennictwo pomoz uzdrowic mojego meza , ktory ma raka . Dziekuje ze przyszles do mnie we snie❤️


 8. Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji chłopca 15 lat ,który uległ wypadkowi w szkole , stan jego jest bardzo ciężki . Wierzę ,ze wiara czyni cuda uzdrów Kacpra.


 9. Kochany Ojcze Święty proszę ubłagał u Pana Boga i Najświętszej Panienki wraz ze Święta Rita łaskę uzdrowienia dla mojego synka i prawidłowego rozwoju. Proszę je o wstawiennictwo.


 10. Kochany Ojcze Święty proszę, błagam o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej.


 11. Kochany Janie Pawle II,
  Blagam Cie goraco o wstawiennictwo w mojej intencji.Tak bardzo kochales rodzine a ja mam 3 dzieci i bardzo chcialabym z Nimi byc.Prosze Cie wstawiaj sie za mna,aby Pan obdarowal mnie potrzebnym zdrowiem.
  Kocham Cie bardzo i dziekuje za wszelkie laski za Twoim wstawiennictwem otrzymane.
  Pomoz nam,blagam,nie opuszczaj nas.


 12. Ojcze Swiety. Proszę o zdrowie siły i radość dla mojej córki Ewy. Aby mogła opiekować się swoim synkiem Łukaszkiem.


 13. Janie Pawle II błagam Cię gorąco o wstawiennictwo w mojej intencji. Żeby wyznaczono wcześniejszy termin operacji, żeby odbyła się przed wakacjami i zakończyła się szczęśliwie. Proszę wstawiaj się za mną aby Pan obdarował mnie potrzebnym zdrowiem. Matko Boża otocz mnie opieką. Janie Pawle II dopomóż, nie opuszczaj mnie.


 14. Ojcze Święty pomocy , nie opuszczaj mnie. Wspomóż mnie w trudnej sytuacji życiowej, wyjednaj mi łaskę szybkiej operacji, żeby nastąpiła przed wakacjami i zakończyła się szczęśliwie.


 15. Ojcze Święty ratuj maszą córeczkę. Ona jest moim sercem, cierpi na nowotwór, jest taka malutka, wierzę w CUD. Błagam daj jej zdrowie. Wierzę w Ciebie Ojcze calym Sercem, spraw żeby była zdrowa. Moje wcześniejsze modlitwy są dowodem na to że cud może się zdarzyć. A teraz moje malenstwo potrzebuje własnie cudu.


 16. Ojcze święty módl się za moje dziecka, Proszę pobłogosław ja bądź przy niej , w chwilach zwątpienia . Proszę ,zeby wreszcie została leczona . Zeby skutki uboczne choroby zostałby powstrzymane . Módl się Ojcze Św. prosze nie zostawiaj mojego dziecka w tak ciężkiej chwili


 17. Kochany Ojcze pomož mi wyzdrowieć i mojemu mežowi z nowotworow zlošliwych ….Kocham Ciebie Ojcze i wierze w Ciebie calym sercem……..


 18. Ojcze święty pomóż mi wyzdrowieć. Wierzę całym sercem że mi wyprosisz tą łaskę w niebie. Nie zostawiaj mnie, miej mnie w swojej opiece. Niech lekarze ustalą termin operacji przed wakacjami. Bóg zapłać za modlitwę.


 19. Niech Duch święty prowadzi . Proszę o uzdrowienie za przyczyną Ojca Świętego Jana Pawła II. Przebaczenia i miłosierdzia. Święta Rito wstawiaj się za mną do Jezusa i upros mi łaskę powrotu do zdrowia. Niech operacja odbędzie się przed wakacjami i zakonczy się szczęśliwie. Matko Boża otocz mnie swoją opieką. Aniele Stróżu prowadź.Bog zapłać za modlitwę.


 20. Ojcze Święty wstaw się za mną w moich prosbach o zdrowie. Abym przed wakacjami dostała się do szpitala i żeby operacja zakończyła się szczęśliwie.


 21. Proszę o łaskę uzdrowienia za pośrednictwem Jana Pawła II. Proszę abym dostała się do szpitala przed wakacjami i aby operacja zakończyła się szczęśliwie. Panie Jezu zmiłuj się nade mną, Matko Najświętsza wstawiaj się za mną. Proszę gorąco o modlitwę.


 22. Ojcze Święty dziękuję za ten cud , moje dziecko zostało przyjęte do szpitala . Proszę nie opuszczaj mojej córeczki . Bądź przy niej ,błagam zeby była zdrowa i silna .


 23. Ojcze Święty błagam o zdrowie i o przyjęcie do szpitala. Janie Pawle II dopomóż mi, opiekuj się mną aby łaska pańska była ze mną. Duchu święty przyjdź.


 24. Janie Pawle II miej mnie w swojej opiece i wstawiaj się za mną do Pana Jezusa. Abym otrzymała nowy termin przyjęcia do szpitala i aby operacja zakończyła się szczęśliwie. Ojcze święty bądź przy mnie żebym była zdrowa. Proszę o modlitwę.


  • Ojcze święty tak wiele osób ci zaufało i ty ich wysluchales i pomogles im .Proszę Cię ratuj mojego syna W.uzdrow jego duszę i cialo.Pomóż mu odzyskać radość życia.


 25. Kochany Ojcze ublagaj u Pana Boga i Świętej Panienki łaskę nawrócenia i uzdrowienia wraz ze Świętą Ritą. Niech Łaska Pańska będzie ze mną. Proszę błagam o pomoc i wstawiennictwo.


 26. Janie Pawle II wstaw się za mną do Boga, abym otrzymała łaskę zdrowia, abym została przyjęta przed wakacjami do szpitala i aby operacja się udała. Święta Rito módl się za mnie i ze mną abym otrzymała to o co proszę. Niech łaska Boża będzie ze mną. Bóg zapłać.


 27. Ojcze Swiety dziekuje Ci za pomoc w odzyskiwaniu zdrowia.Kazdy dzien to walka.”wymagajcie od siebie chocby inni od Was nie wymagali” staram sie ale nie daje rady.Prosze Cie pomoz mi.Moje male dzieci tak juz pragna by mama mogla sie z nimi bawic.Ufam.Jezu ufam Tobie.


 28. Ojcze Święty Janie Pawle dziękuje . Nigdy mnie nie opuściłeś i dziś jesteś również przy mnie i przy mojej córce . Opiekuj się niom pobłogosław ja nie opuszczaj . Módl sie za moje dziecko , zeby wyzdrowiało , zeby założyło rodzine , miało dzieci ,zeby kochało i było kochane . Wysłuchaj mnie Ojcze Święty.


 29. Ojcze Świety bądź przy mojej córce nie opuszczaj jej .


 30. Ojcze ŚWIĘTY WSTAW SIE W MOJEJ SPRAWIE DO PANA, ABYM ZOSTALA PRZYJĘTA DO SZPITALA PRZED WAKACJAMI I ŻEBY OPERACJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ SZCZĘŚLIWIE. JEZU UFAM TOBIE. MATKO BOŻA WEŹ MNIE POD SWOJA OPIEKĘ.


 31. Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię o łaske zdrowia dla moich dzieci. Wstaw się z prośbą do naszego Pana za nimi. Błagam dopomóc żeby ten guzek zniknął.


 32. Ojcze Święty Ja nie Pawle ll błagam Cię o łaskę wyzdrowienia mojego męża z choroby nowotworowej
  Proszę o Twoje wstawiennictwo do Zmartwychwstałego Pana Jezusa Chrystusa


 33. Kochany Janie Pawlell proszę o uzdrowienie mojego męża i ulgę w bólu.


 34. Janie Pawle II proszę cię o zdrowie i żeby jutro okazało się że nie jest to nowotwór. Proszę ciebie za wstawiennictwem Matuni abym mogła jeszcze długo żyć i cieszyć się życiem z moimi dziećmi


 35. Swięty Janie Pawle II proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie dla mojego Syna.Matuchno Najdroższa wierzę,że mnie wysłuchasz

 36. Zmartwiona


  Janie Pawlell wstaw się za mną do Pana Boga o uzdrowienie mnie z mojej nerwicy ,przywroc mnie do normalnego życia .Zmiłuj się nade mną i nad moją rodziną którzy cierpią razem ze mną.Błagam Cię Ojcze Święty


 37. Ojcze Święty, tak jak kilkanascie lat temu blagalam Ciebie o vud narodzin naszej córeczki jednej i drugiej tak dzisiaj blagam Ciebie o cud uleczenia mnie z nowotworu piersi abym mogła wychowywac swoje dzieci i cieszyc si zyciem…. proszę o wstawiennictwo do nadzego Pana Jezusa Chrystusa za sprawą Twoją Ojcze Janie Pawle i Świetej Rity.


 38. Ojcze Święty wstaw się za moim Tatą Stanisławem do Boga i uproś cud uzdrowienia mojego tatusia z choroby nowotworowej. Wiem że sam lekarz mu nie pomoże. Błagam Cię o pomoc i ratunek dla mojego taty


 39. Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci i żeby wyniki badań wyszły dobre.Ufam Ci Janie Pawle II


 40. Proszę Boże i OjczeŚwięty wstaw się za mną w niebie bym wstała podniosła swój krzyż i dalej pomagać innym dalej bym była pomocna dla najbliższych których trzeba wspierać i po cichu pomagać bym wyszła z choroby i dalej innym słuzyła proszę modlitwe


 41. Janie Pawle II Proszę O twoje stawienictwo wyproś o uzdrowienie i uwolnienie Krystiana od nałogu alkoholowego.Siły,zdrowie,rozum boży, jasność umysłu.


 42. Ojcze Święty błagam ,wstaw się za moim Tatą u którego rozpoznano chorobę nowotworową o wyzdrowienie. On musi być z nam.


 43. Ojcze Święty wstaw się za moim Tatą Stanisławem, żeby wyzdrowiał z choroby nowotworowej. Bez Twojej pomocy wiem, że będzie ciężko dlatego proszę Cię pomóż mojemu tatusiowi wyzdrowieć


 44. Proszę Cię kochany Boże za wstawiennictwem Św Jana Pawła II o uzdrowienie cioci Jasi. Niech będzie Twoja wola. Miej Ją w swojej opiece


 45. Ojcze święty Janie Pawle II proszę Cię o stawienie się za moja Kochaną Żoną Danusią o wyzdrowienie z choroby nowotworowej. Młodości chodziła na oazy i z tobą po górach naszych.


 46. Ojcze święty Janie Pawle II proszę Cię o stawienie się za moja Kochaną Żonę Danusię o wyzdrowienie z choroby nowotworowej. Młodości chodziła na oazy i z tobą po górach naszych.


 47. Ojcze Święty prosze o wstawiennictwo za Moja mama,zeby została przyjęta do szpitala i rozpoczęła leczenie.Miej Ja pod swoją opieką.Proszę o cud wyzdrowienia dla mamy.Serdeczne Bóg zaplac.


 48. Ojcze święty Janie Pawle II proszę Cię o stawiennictwo do Boga w sprawie wyzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Kochanej Żony Danusi. Młodości chodziła na oazy i z tobą po szlakach górskich naszych. Proszę o cud wyzdrowienia do mojej Kochanej Żony Danusi. Bóg Zapłać Serdeczne.


 49. Ojcze Swiety dziekuje ze mi pomagasz w chorobie.Sprawiasz ze lęk mija.Proszę o uzdrowienie.


 50. Ojcze Święty dopomóż bym wyszła z chorób, żeby operacja się szczęśliwie udała. Serdeczne Bóg zapłać.


 51. Ojcze nasz, któryś jest w Niebie… proszę o zdrowie dla Babci Danusi, pozwól Jej Panie wrócić do nas ze szpitala. Jezu ufam Tobie.


 52. Ojcze Święty dopomóż, wstawiaj się za mną do Boga, nie opuszczaj mnie. Proszę najdroższy Ojcze wstaw się za mną w moich prośbach o zdrowie, aby operacja zakończyła się szczęśliwie. Jezu ufam Tobie. Serdeczne Bóg zapłać.


 53. Ojcze Święty miej mnie w swojej opiece, abym wyzdrowiała, żeby operacja się udała. Serdeczne Bóg zapłać.

 54. małgorzata


  Ojcze Święty błagam o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Tomka o dobre wyniki badań


 55. Ojcze Święty błagam o powrót do zdrowia, aby operacja się udała. Proszę o wyzwolenie z samotności.


 56. Ojcze święty Janie Pawle II proszę Cię o stawiennictwo do Boga w sprawie wyzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Kochanej Żony Danusi. Młodości chodziła na oazy i z tobą po szlakach górskich naszych. Proszę Cię Panie Boże przez stawiennictwo Świętego Jana Pawła II o cud wyzdrowienia do mojej Kochanej Żony Danusi. Bóg Zapłać Serdeczne.


 57. Ojcze Święty miej mnie w swojej opiece, abym wyzdrowiała i operacja zakończyła się szczęśliwie. Proszę wyzwól mnie od samotności abym znowu była szczęśliwa.


 58. Ojcze Święty błagam Cię o pomoc dla mojego taty Stanisława. Wstaw się za nim do Boga,zeby wyzdrowiał z choroby nowotworowej. Bóg zapłać za pomoc


 59. Ojcze Święty prosze pobłogosław moje dziecko , bądź przy niej w tej trudnej chwili . Prosze Ojcze o ten jeden cud . Zeby ta choroba przeszła .


 60. Ojcze Święty proszę o uzdrowienie i aby operacja zakończyła się szczęśliwie. Proszę takze o wyzwolenie z samotności.


 61. Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo, o łaskę zdrowia, dobre wyniki badań, uzdrowienie z nowotworu piersi.


 62. Wspaniały Janie Pawle drugi za zycia twego az tak Ciebie nie docenialam jak po śmierci i za to bardzo Cię przepraszam…Pamietam ten dzien raczej wieczór jak odszedles do domu pana,mój tata plakal wtedy jak dziecko,byl bardzo wierzacy juz go nie ma zmarl 2 lata temu,ale wierzę że jest blisko Ciebie i wiem,ze jest mu tam dobrze i patrzy na nas z gory.dzekuje ci za wszystko,ty wiesz o co mi chodzi…bardzo Cię kocham…


 63. Ojcze swiety bardzo prosze o uzdrowienie mojej ukochanej zony,ktora zachorowala na nowotwora piersi.


 64. Ojcze Święty wyzwól mnie z chorób, które mnie nękają. Proszę wyrwij mnie z samotności, abym spotkała odpowiedniego partnera.


 65. Drogi Janie Pawle II dziękuję za wszystko co dostałam nie opuściłeś mnie w trudnych momentach życia i wierzę że teraz też pomożesz mojej rodzinie.Proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich i dla mnie.Dziękuję


 66. Ojcze Święty bądź przy mnie, proszę o uzdrowienie,aby operacja zakończyła szczęśliwie..


 67. Ojcze Swiety Drogi Janie Pawle || prosze Cie o zdrowie i blogoslawienstwo dla Andrzeja aby w trudnych chwilach jego choroby byl przy nim Amen


 68. Ojcze Święty prosze o to zeby moja córka była zdrowa , zeby przestały wypadać jej włosy i badania były dobre . Wysłuchaj mnie Ojcze Święty , pobłogosław moje dziecko bądź przy niej nie opuszczaj w potrzebie .


 69. Janie Paweł II proszę Cię o zdrowie dla mnie o dla całej mojej rodziny.Nigdy się na Tobie nie zawiodłam


 70. Ojcze Święty wysłuchaj mojej modlitwy prosze Cię pomóż mojej córce . Prosze zeby przestały jej wypadać włosy zeby była zdrowa .


 71. Ojcze Święty prosze o łaskę uzdrowienia dla mojej córki . Nie opuszczaj Ojcze mojego dziecka bądź przy niej , wysłuchaj mojego błagania .


 72. Ojcze Święty proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy Leokadii po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy


 73. Najukochańszy Ojcze święty.blagam Cię jeszcze o zdrowie dla siebie i dla Antoniego
  Proszę z całego serca , pomóz mi


 74. Ojcze Święty błagam Cię o uzdrowienie mojego taty Stanisława z choroby nowotworowej. Proszę Cię z całego serca pomóż mojemu tatusiowi wyzdrowieć.


 75. Święty Janie Pawle II prosze CIĘ z całego serca pomoz mojemu tacie ,uzdrow go z choroby nowotworowej i daj mu jeszcze kilka lat zycia w zdrowiu.Anna.


 76. Ojcze Święty wysłuchaj mojej modlitwy , pobłogosław moje dziecko . Bądź przy niej nie opuszczaj .


 77. Janie Pawle drugi dzis sa twoje urodziny…pamietam i kocham Cię


 78. Ojcze Święty prosze Cię o zdrowie dla mojej córki zeby wszystkie wyniki były dobre , zeby przestała łysieć ,żeby jej włosy znów były piękne gęste i długie , żeby była zdrowa .Proszę zeby moje dziecko przezwyciężyło chorobe ,żeby leczenie zaczęło przynosić pozytywne skutki .Nie opuszczaj mojego dziecka Ojcze Święty wysłuchaj mojej modlitwy


 79. Święty Janie Pawle II proszę Cię z całego serduszka o zdrowie dla mnie dla moich malych dzieciaczkow,dla mojego męża i moich bliskich…dziękuję za wszystkie łaski