„Biblia o finansach” – konferencja

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Co powinniśmy wiedzieć na temat długu? Dlaczego powinniśmy oszczędzać? Na te i inne pytania szukano odpowiedzi podczas konferencji „Biblia o finansach”.

Podczas konferencji uczestnicy wysłuchali świadectwa m.in. Stanisława Kutyły, który opowiedział o Bożym działaniu w jego życiu. – Trzy lata temu Pan postawił na mojej drodze seminarium odnowy wiary, a potem wspólnotę ARARAT. Później trafiłem także na Edukację Finansową CROWN. Po długim czasie Pan Bóg wlał w moje serce postanowienia, żeby coś zmienić w swoim życiu oraz w sferze finansów. Co ciekawe, zaraz po konferencji otworzyły się możliwości pozbycia długu. Z Bożą pomocą spłaciłem kilkadziesiąt tysięcy złotych – powiedział zebranym.

Ponadto Kutyła opowiedział historię, w której obiecał Panu Bogu oddawanie dziesięciny. – Wiedziałem, że mam dostać podwyżkę i awans. Nie wiedziałem tylko, jaka to kwota. Obiecałem Panu Bogu 10 procent. Okazało się, że ta podwyżka wyniosła ponad 20 procent – dodał. Na koniec stwierdził, że uczestnictwo w kursie finansowym pogłębia więź z Panem Bogiem oraz z rodziną. – Dzięki Edukacji Finansowej CROWN Pan Bóg wlał w moje serce wiele pokoju i ufności, że to, co robię, jest zgodne z Jego wolą – zakończył.

Podczas sześciu sesji wykładowych uczestnicy mogli wysłuchać wykładów z zakresu finansów, długów, mądrego zarządzania powierzonymi przez Boga dobrami. Zainteresowani mogli poznać także więcej informacji na temat Kompasu Kariery CROWN, który jest jednym z elementów stawania się „wiernym zarządcą”.

„Wierny zarządca” jest człowiekiem świadomym dóbr i zasobów, które mu powierzono. Oznacza to także znajomość siebie – mówi Grzegorz Firek, trener Kompasu Kariery. Opowiedział tez na czym polega Kompas Kariery. – Unikalność Kompasu polega na tym, że bada on cztery istotne elementy człowieka: osobowość, umiejętności, zainteresowania oraz wartości. Dzięki temu każdy, kto z niego skorzysta jest w stanie lepiej siebie zrozumieć oraz odkryć talenty, które dostał w zarządzanie – dodaje.

Liderzy Edukacji Finansowej CROWN informują także o możliwości zapisania się na kolejną edycję kursu finansowego, który rozpocznie się już 27 września w Krakowie. Edukacja Finansowa CROWN to działalność edukacyjna, która jest prowadzona zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. Jej celem jest pomoc w zarządzaniu finansami. Podręczniki EF CROWN posiadają imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

Zobacz także
Wasze komentarze